Развернуть меню


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)


Твір "Мій улюблений вид спорту"

Мій улюблений вид спорту – художня гімнастика

Мене звати Анжелою. Я розповім вам про свій улюблений вид спорту. В дитинстві мама привела мене до секції художньої гімнастики. Я займалася там п’ять років. Вчилася бути гнучкою, кожного дня тренувати м’язи.

Потім я перейшла до танцювального естрадного ансамблю. Але художня гімнастика залишилася моїм улюбленим спортом. Я часто дивлюся виступи знаменитих гімнасток на телебаченні чи в Інтернеті. Я не пропустила ані минулої Олімпіади, ані чемпіонату світу з художньої гімнастики минулого року.

Мої улюблені легендарні гімнастки – це українка Олена Вітриченко та росіянка Аміна Заріпова. Це красиві та талановиті жінки, що просто зачаровували свого часу глядачів спортивних змагань. Я ними справді пишаюся.

Художня гімнастика вчить бути стійкою та сильною. Не тільки тілом, але й розумом та характером. Доводилося терпіти біль при розтягуванні. А ще тренувати увагу, щоб точно та досконало виконувати вправи. А на змаганнях треба стежити, щоб виконати вправу не гірше, а краще за інших дівчат. Цей спорт мотивує ставати кращою, старатися якомога більше.

Ще цей вид спорту перетворює звичайних дівчат на красунь, як це робить балет. Вони гордо тримають голівку, стають стрункими, мають привабливу пряму поставу.

Довгі та наполегливі заняття гімнастикою дали мені добру фізичну форму. Займатися танцями тепер для мене – легка справа, бо я добре натренована раніше. Для мене не проблема тепер стати у місток чи сісти на шпагат.

Заняття спортом багато чого дали, багато в чому допомогли мені у моєму житті. Отже, художня гімнастика – прекрасний та дуже корисний для дівчинки вид спорту!

Твір “Мій улюблений вид спорту - футбол”

Я обожнюю ігри з м'ячем, а найбільше я люблю футбол. Як кажуть, футбол, футбол і ще раз футбол! Я граю в цю гру з весни до пізньої осені на спортмайдачику та шкільному стадіоні. А взимку я займаюся футболом у критому залі спортивного комплексу. Мене туди запросив наш шкільний вчитель фізичного виховання, який там теж веде заняття.

Футбол — дуже цікава гра. Вона розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції, витривалість. Що б не казали, а футбол тренує не тільки ноги, але й тіло в цілому. Футболісти також дуже загартовані люди, бо ганяють м'яча на свіжому повітрі з ранньої весни до пізньої осені. Також футбол є командною грою і розвиває згуртованість та командний дух. А найбільше в цій грі мене вабить її неперевершений азарт!

Загрузка...

Я стежу за європейськими та світовими чемпіонатами з футболу. І дуже радий, що останній чемпіонат Європи, Євро-2012, проводився саме в Україні та Польші. Ми з татом не пропускали жодного матча по телевізору.

Звичайно, я дуже сподівався, що збірна України вийде хоча б у чвертьфінал. Але, на жаль, цього не сталося. Проте Андрій Шевченко був і залишається моїм улюбленим футболістом, хоч вже завершує свою футбольну кар'єру. Після виходу команди України з чемпіонату я вболівав за англійців, потім переключив свою увагу на іспанців. Хоч більшість моїх друзів підтримували Італію, я виявився правий. Іспанія виграла Євро-2012!

Взагалі, моя улюбена команда — це донецький “Шахтар”, а в Європі - “Манчестер Юнайтед”. Втім, якщо в міжнародному турнірі грає “Динамо”, я завзято вболіваю за цю команду. Адже вона здобуває слави нашій країні.

На жаль, я ще не побував на наших великих стадінах, тобто на “Олімпійському” та на “Донбас-Арені”. Коли я підросту, то побуваю обов'язково. Хочу подивитися на матчі власними очима! А ще візьму з собою на стадіон фанатську дудку та український флаг та щиро вболіватиму за улюблені команди!

Читайте подібні твори

Твір на тему «Мої захоплення»

Твір на тему “Народна казка”

Твір-роздум про любов

Твір «Мій улюблений фільм» або «Моє улюблене кіно»

Твір на тему "Моя найкраща подруга"
Загрузка...