Училка
Загрузка...Художній текст про улюблену тварину собаку - зразок

Я люблю тварин. Серед усього їх розмаїття найбільше мені подобаються собаки, бо вони – розумні, вірні та красиві створіння. Собака дуже давно потоваришував з людиною. Він допомагає їй у багатьох сферах життя. Розпочалося все десятки тисяч років тому, коли людина почала пригодовувати диких собак та брати їх з собою на полювання, а також використовувати для охорони житла. Собака та людина знайшли взаєморозуміння: тварина розуміє команди, відчуває настрій людини, а людина дарує тварині свою увагу, ділиться їжею та турбується про неї.

Собака в домі – це справжній член родини, улюбленець усіх. Усе йому цікаво, усіх він любить. Він приймає активну участь в житті людей, любить спілкуватися та гратися, потребує постійної уваги, ніби дитина. Зазвичай домашні собаки багатьох порід дуже люблять дітей, бавляться з ними та опікають. Такий собака був в мене, коли я був малий. Її звали Джина, породи боксер. Пам’ятаю, як мене садили у санчата зимою, а Джина брала у пащу шнура та катала мене. З нею нічого не було страшно. А ще вона була розумна і ніколи не кидалась ні на кого та не виривала поводок із рук. Навіть маленький я міг піти з нею на прогулянку.

Собаки дуже відчувають злобу та погані думки людей. Сидить собі на ланцюгу звичайна дворняга, повз подвір’я йдуть перехожі. І от вона не лає на будь-кого. Їде велосипед, коляска з малюком, йдуть розмовляючи люди – мовчить. Аж от підняла лай на всю околицю! Бач – йде п’янючий чоловік та вголос лається та кляне когось.

Собаки – гідні поваги створіння. Вони відшукують заблукалих у горах та серед снігів, допомагають сліпим людям вести більш повноцінний спосіб життя, знаходять злочинців та небезпечні предмети та речовини. Собаки як ніхто вміють та бажають вчитися, прагнуть, аби їх любили та були ними задоволені. Вони ладні самовдосконалюватися заради людей, які їм небайдужі. Інколи здається, що людям треба повчитися в собак щирості та відданості.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»

Твір «Мій рідний край»

Твір «Моя улюблена книга»

Твір на тему «Мої захоплення»

Твір на тему «Мій улюблений твір Т. Шевченка - «Лілея»»

Твір «Подорож моєї мрії»

Твір на тему «Моя мрія»

Твір «Мій улюблений фільм» або «Моє улюблене кіно»

"Мій улюблений твір - “Ніч перед Різдвом”

Твір “Мій улюблений герой — Кирило Тур”

"Мій улюблений твір української літератури — роман “Тигролови”

Твір про казку “ Мій улюблений твір-казка”

Твір “Казка”, твір про казку
Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика