Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Художній текст про улюблену тварину собаку - зразок

Я люблю тварин. Серед усього їх розмаїття найбільше мені подобаються собаки, бо вони – розумні, вірні та красиві створіння. Собака дуже давно потоваришував з людиною. Він допомагає їй у багатьох сферах життя. Розпочалося все десятки тисяч років тому, коли людина почала пригодовувати диких собак та брати їх з собою на полювання, а також використовувати для охорони житла. Собака та людина знайшли взаєморозуміння: тварина розуміє команди, відчуває настрій людини, а людина дарує тварині свою увагу, ділиться їжею та турбується про неї.

Собака в домі – це справжній член родини, улюбленець усіх. Усе йому цікаво, усіх він любить. Він приймає активну участь в житті людей, любить спілкуватися та гратися, потребує постійної уваги, ніби дитина. Зазвичай домашні собаки багатьох порід дуже люблять дітей, бавляться з ними та опікають. Такий собака був в мене, коли я був малий. Її звали Джина, породи боксер. Пам’ятаю, як мене садили у санчата зимою, а Джина брала у пащу шнура та катала мене. З нею нічого не було страшно. А ще вона була розумна і ніколи не кидалась ні на кого та не виривала поводок із рук. Навіть маленький я міг піти з нею на прогулянку.

Собаки дуже відчувають злобу та погані думки людей. Сидить собі на ланцюгу звичайна дворняга, повз подвір’я йдуть перехожі. І от вона не лає на будь-кого. Їде велосипед, коляска з малюком, йдуть розмовляючи люди – мовчить. Аж от підняла лай на всю околицю! Бач – йде п’янючий чоловік та вголос лається та кляне когось.

Собаки – гідні поваги створіння. Вони відшукують заблукалих у горах та серед снігів, допомагають сліпим людям вести більш повноцінний спосіб життя, знаходять злочинців та небезпечні предмети та речовини. Собаки як ніхто вміють та бажають вчитися, прагнуть, аби їх любили та були ними задоволені. Вони ладні самовдосконалюватися заради людей, які їм небайдужі. Інколи здається, що людям треба повчитися в собак щирості та відданості.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір «Моє улюблене дерево»

"Мій улюблений твір української літератури — роман “Тигролови”

Твір на тему “Моє рідне село”

Твір “Мій улюблений вид спорту”

Твір-роздум про любов
Загрузка...