Сайт ycilka.net не собирает пользовательскую информацию. Для корректной работы присутствует код сервисов Google, Yandex, Liveinternet и Marketgid, которые используют информацию о пользователях согласно своей Политики конфиденциальности. Используя наш сайт, Вы автоматически соглашаетесь с этим

Развернуть меню
Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).

Текст-опис зовнішнього вигляду людини (на прикладі актора Джонні Деппа)

Зовнішність людини відіграє неабияку роль в її житті. Особливо вона важлива для тих, хто обирає певні професії. Наприклад, акторство. Для людини кіно дуже важливо мати яскраву зовнішність, яка западе в душу глядачам. Саме так ефектно виглядає мій улюблений актор Джонні Депп.

Зараз акторові вже за п’ятдесят, проте навіть зморшки на його смаглявому обличчі підкреслюють його красу та додають шарму. У Джонні досить довге темне каштанове волосся та виразні карі очі, обрамлені густими темними віями. Брови в актора також дуже виразні, вони підіймаються дугами до зовнішнього краю обличчя. Погляд в актора зазвичай задумливий та трохи загадковий, не дарма, мабуть, він зіграв стільки містичних ролей у кіно. У Джонні Деппа прямий ніс, акуратні прямокутні вуха та невеличкі повні губи. Особливо в його обличчі мені подобаються високі вилиці та ямочки на щоках. А ще Джонні носить окуляри, бо має поганий зір. В окулярах він має дуже стильний вигляд. Часто його образ доповнюють стильні вуса та борідка, які йому дуже личать.

Мій улюблений актор середнього зросту та стрункої статури. Він гарно вдягається та має красиві руки, можливо, завдяки тому, що грає на гітарі. Також він надає перевагу елегантному вбранню, через що завжди гарно виглядає. Ще Джонні полюбляє вдягати різні капелюхи. Мабуть, з такою зовнішністю та справжнім акторським талантом він був просто приречений стати зіркою та завоювати любов мільйонів глядачів в усьому світі.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір "Осінній ліс" або "Опис осіннього лісу"

Твір на тему «Гроші в нашому житті»

Твір на тему «Опис квітки ромашки»

Художній твір-опис про собаку

Твір-опис «Айстри»