Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)
Текст-опис зовнішнього вигляду людини (на прикладі актора Джонні Деппа)

Зовнішність людини відіграє неабияку роль в її житті. Особливо вона важлива для тих, хто обирає певні професії. Наприклад, акторство. Для людини кіно дуже важливо мати яскраву зовнішність, яка западе в душу глядачам. Саме так ефектно виглядає мій улюблений актор Джонні Депп.

Зараз акторові вже за п’ятдесят, проте навіть зморшки на його смаглявому обличчі підкреслюють його красу та додають шарму. У Джонні досить довге темне каштанове волосся та виразні карі очі, обрамлені густими темними віями. Брови в актора також дуже виразні, вони підіймаються дугами до зовнішнього краю обличчя. Погляд в актора зазвичай задумливий та трохи загадковий, не дарма, мабуть, він зіграв стільки містичних ролей у кіно. У Джонні Деппа прямий ніс, акуратні прямокутні вуха та невеличкі повні губи. Особливо в його обличчі мені подобаються високі вилиці та ямочки на щоках. А ще Джонні носить окуляри, бо має поганий зір. В окулярах він має дуже стильний вигляд. Часто його образ доповнюють стильні вуса та борідка, які йому дуже личать.

Мій улюблений актор середнього зросту та стрункої статури. Він гарно вдягається та має красиві руки, можливо, завдяки тому, що грає на гітарі. Також він надає перевагу елегантному вбранню, через що завжди гарно виглядає. Ще Джонні полюбляє вдягати різні капелюхи. Мабуть, з такою зовнішністю та справжнім акторським талантом він був просто приречений стати зіркою та завоювати любов мільйонів глядачів в усьому світі.

Загрузка...

Читайте подібні твори

Твір-опис “Ліс взимку”

Твір-опис «Моя школа»

Твір-опис людини в художньому стилі. Опис дівчинки

Твір «Новорічна ялинка»

Твір на тему «Дружба – це насамперед віра в людину»
Загрузка...