Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір на тему “Моє місто ”

Твір “Моє місто - Дніпро ”

Дніпро – це мій обласний центр. Сам я живу у невеликому містечку. Але кожного місяця я буваю у прекрасному та гамірному Дніпрі, на березі глибокого та могутнього Дніпра-ріки. На честь його назване це велике індустріальне місто.

Коли я відвідую Дніпро, то понад усе полюбляю милуватися його мостами через ріку. Їх тут багато, вони високі та міцні напрочуд. Найстаріший Амурський міст побудовано ще у позаминулому столітті. Я обожнюю річкові мандри катером, коли я можу споглядати ці мости з води. Це незабутньо – повільно пропливати під ними, неначе під дахами.

Ми за батьками відпочивали на Монастирському острові на Дніпрі-річці у Дніпрі-місті. Це прекрасний куточок природи серед індустріального пейзажу. Особливо гарним там виявився водоспад. Я був здивований, коли дізнався, що красень-водоспад на острові є штучним. Його відтворили люди. Я теж хотів би стати інженером та вміти проектувати та будувати такі штучні водоспади.

Я обожнюю це місто. Коли я закінчу школу, то хочу вступити до одного з дніпровських вузів. Наприклад, до політехнічного чи то до гірничого університетів. Бо я непогано знаюся на точних науках: математиці, фізиці тощо.

У Дніпрі багато заводів, особливо металургійних та машинобудівних. Тут легко знайти роботу людині з технічною освітою.

На жаль, через потужну промисловість екологічна ситуація в місті недобра. Повітря отруєне трубами заводів, землю захаращено хімічними викидами. Це гіркий недолік гарного та великого міста Дніпра.

Дніпро – це четверте в Україні місто за чисельністю населення, одже, самотньо та нудно у ньому не буває ніколи. Тут можна зустріти багато цікавих людей, щоб з ними спілкуватися. У Дніпрі цікаво працювати та вчитися.

Твір на тему “Моє місто - Одеса ”

Моє рідне місто — Одеса. Яких тільки поетичних назв не має вона! Місто-герой, південна столиця, Південна Пальміра, перлина біля моря, столиця гумору! Вона єдина в світі, унікальна.

Опис місцевості в Одесі слід починати з її історичного центру. Там старовинні вулички, ласкаве Чорне море, найкрасивіший в світі оперний театр. А ще — найбільший та найпотужніший в Україні морський порт. Одеса — справжні морські ворота країни.

Влітку до нас приїжджає багато туристів, щоб прогулятися по легендарній Дерибасівській, спуститися Потьомкінськими сходами, подивитися на сучасний морський вокзал. По одним лише старим вуличкам Одеси можна блукати безкінечно. А потім відпочити на пляжі та поплавати в чистій воді Чорного моря.

Загрузка...

Також багато гостей приймає наше місто щороку першого квітня. В цей день святкується День сміху та в місті проводиться фестиваль Гуморини.

Особисто я люблю Одесу не тільки за її архітектуру та море, а також за її неперевершену атмосферу. Мої земляки дуже гостинні, прості та не мають пихатості, як мешканці інших мегаполісів. Одеса відкрите місто — тут живуть сотні національностей, ніхто нікого не кривдить. Сюди завжди залюбки приїжджали та селилися навіть європейці: німці, французи, італійці та інші.

В Одесі ти завжди будеш удома, в якому б районі не опинився. А люди навколо тебе стануть тобі щирими сусідами, неначе у великому селі. Деякі люди такої простоти не полюбляють, але якраз мене вона приваблює.

І звичайно, одесити мають найкраще почуття гумору! Одеса просто пронизана гумором та сатирою! Це не означає, що мешканці Одеси намагаються жартувати спеціально. Ні, жарти та розіграші - це наша природна стихія!

Читайте подібні твори

Твір «Опис місцевості на основі власних спостережень» у художньому стилі. Опис міста

Твір на тему “Моє рідне селище”

Твір на тему "Чистота нашого міста"
Загрузка...