Развернуть меню


Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)


Твір "Справжній друг пізнається в біді"

Я вважаю, що справжній друг – це той, хто зможе допомогти мені у халепі. Зі мною надворі гуляє та дружить багато дітей. Але не кожен з них здатний на допомогу в скрутну годину. Отож, не всі вони – найліпші мені друзі.

Я пишаюся, що маю такого щирого друга, що одного разу не полишив мене у скруті. Точніше, це подруга, дівчинка Олена. Це дочка друзів моїх батьків. Вона на півтора роки від мене старша, хоч невелика на зріст. Ми разом з батьками відпочивали на вихідних на природі, як часто в нас буває.

Ми з нею відійшли від батьків подалі понад річкою. Тут і сталася зі мною біда, халепа. Я поліз до самого берега річки, отже, послизнувся та впав у грязюку. Та ще й у кров подряпав ногу у комишах.

Я вдячний, що дівчинка не стала боятися, як інші дівчатка. Вона не стала волати, плакати та втікати, а подала мені обидві руки. Оленка теж могла впасти у річку, але хоробро допомогла мені видряпатись. Потім ми з нею разом змили з мого розбитого коліна кров. Вона знайшла для цього чистий струмок із водою.

Я щиро дякую Оленці та вважаю її справжнім другом. Я теж вважаю, що таку відважну подругу пощастило б мати кожному хлопчикові чи дівчинці.

Твір про справжнього друга

Мій твір буде буде про те, що друг справді “пізнається в біді”. Я розповім, як у скрутну хвилину мені допоміг мій справжній друг Максим.

Якось улітку ми разом з Максимом каталися на велосипедах та заїхали на чужу вулицю. Раптом із-за рогу вискочила зграя собак. Вони всі голосно загавкали. А одна невелика “моська” навіть напала на мене, намагаючись вкусити велосипеда за колесо. Ми з другом довго не чекали, багато не розмовляли, а стали чимдуж крутити педалі та втікати звідти.

Загрузка...

Поспішаючи, я не втримав на повороті руля та впав просто на дорогу. Я боляче здер коліно об асфальт та забив руку. В цей час невеликий, але дуже злий собака майже наздогнав мене. Але Максим врятував мене від нього.

Почувши грюкіт, Максим відразу повернув назад, зіскочив з велосипеда. Він вчасно встиг вихопити велосипедний насос та відігнав ним собаку. Пес ще довго лементував на всю вулицю, але мій друг погрожував йому насосом та не дозволяв наближатися. Собака врешті-решт вгамувався та дав нам спокій.

Максим допоміг мені дістатися мого двору. Він і мого велосипеда доніс, хоча ще мав доправити додому свого. За все це я йому дуже вдячний.

Я написав цей шкільний твір саме про Максима, тому що він — вірний друг, найкращий товариш!

Читайте подібні твори

Твір на тему «Дружба – це насамперед віра в людину»

Твір «Собака – друг людини»

Твір на тему "Моя найкраща подруга"

Твір на тему "Мій найкращий друг"

Твір-роздум на тему "Дружба"
Загрузка...