Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).

Твір «Мелодія дощу»

Твір 1

Не спалось сьогодні зрання. Ще до світанку небо вкрило хмарами. Дощити почало майже одразу. У повітрі повіяло прохолодою. Надворі дихалося легше й легше. Важкі краплини рясно поливали двори та вулиці. Навколо застукало та загрюкотіло. Відразу стало якось спокійно й затишно. Дощ завжди допомагав мені розслабитись. Трава і дерева також зраділи дощу. Віриться, що такої зливи їм не вистачало вже давно. Вони розправили свої листя та гілки, простягнули їх до теплих краплин. Потрохи світало. Незважаючи на ранішній час місто вкрилося яскравими парасольками. Сьогодні не спалось не тільки мені.

Мелодія дощу порадувала мене. Хотілося мріяти і подумки мандрувати в далекі країни. Вже була випита ранкова чашка чаю та з’їдений мій бутерброд, коли дощ закінчився. Сонце засвітило й стало дуже радісно. Такого чудового ранку не було вже давно.

Загрузка...

Твір про мелодію дощу 2

Іноді трапляється так, що погода змінюється раптово. Не було навіть думки, що сьогодні дощитиме.

Вечоріло, і місто розходилося по домівках. Вже смеркало, аж небо вкрилося дощовими хмарами. Мені пощастило, адже я був удома та спостерігав за погодою з вікна.

Небо прорізала блискавка, і почався рясний дощ. Навкруги все гнуло й хитало. У повітрі літало зірване з дерев листя. Низини одразу затопило, з’явилися глибокі калюжі. Навколишній простір захопила симфонія гуркоту та шуму, шелесту та плескоту.

Проте в квартирі було тепло й затишно. Краплини стукали по підвіконню та даху, вибиваючи дивний монотонний ритм, і мені захотілося спати. Ліжко було розібрано за кілька секунд, і мене одразу захопив міцний сон. Під мелодію дощу я солодко проспав усю ніч.

Наступного ранку небо розвиднилося і стало світло й тепло.

Читайте подібні твори

Текст-міркування «Як відбувається зміна дня і ночі, і яке значення має для людини та природи»

Твір та вірші про висадку дерев

Твір «Людина - це цар чи дитя природи» упубліцистичному стилі

Архів творів

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину