Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)

Лист Олексі Стороженку

Добрій день, пане Стороженко!

Напередодні прочитав Ваш твір «Скарб». Він мене дуже вразив. Це дуже цікава та повчальна історія. Спочатку мене здивувало таке надзвичайне везіння головного героя. Павлусь не викликав у мене жодної симпатії. Таких ледарів, як він, я в своєму житті не зустрічав. Павлуся нічого не цікавить, він не має друзів і нікого не любить. Життя проходить повз нього. І навіть надзвичайне везіння він сприймає як належне.

Ваш твір вчить нас цінувати своє життя, прагнути чогось і досягати поставленої мети, цінувати те, що маєш. Дякую Вам за цікаве, повчальне і, водночас, гумористичне оповідання.

Загрузка...

Лист Павлусю

Привіт, Павлусю!

Мене звати … Ми з тобою не знайомі. Проте, я трохи дізнався про твоє життя. Ми з тобою дуже різні. Я хочу чогось досягти у житті, отримати професію, зробити щось для цього світу. Мені не хотілося б, щоб моє життя було пустим. Маю надію, що ти все ж зможеш змінитися. Кажуть, для цього завжди є час. Життя, з одного боку, тебе балує, тобі щастить. Але тобі не має від цього користі. Не лінуйся, навчись хоча б щось робити. Можливо, ти побачиш, скільки всього ти втрачаєш.

З найкращими побажаннями …

Читайте подібні твори

Твір на тему "Скарб - узагальнений образ щастя "

Характеристика батька та матері Павлуся з твору «Скарб» О. Стороженка

Мета твору "Скарб" Олекси Стороженка

Архів творів