Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Краткость - сестра таланта (А. П. Чехов).

Повідомлення на внутрішньополітичну тему із 5 ускладнених речень

Граматичні елементи, що ускладнюють речення, виділено курсивом

Варіант 1

24 серпня 1991 року, виходячи із смертельної небезпеки та продовжуючи тисячолітню традицію державотворення, Верховна Рада проголосила створення самостійної української держави. Трохи пізніше Україна офіційно отримала атрибути державності, включаючи державний герб, прапор та гімн. 1 грудня 1991 року Верховна Рада вирішила провести референдум, щоб підтвердити Акт проголошення незалежності та нейтралізувати політичні спекуляції противників незалежності. Отримавши результати референдуму, ніхто вже не мав сумніву, що український народ хоче мати свою самостійну державу. Першим президентом незалежної України, обраним у грудні 1991 року, став Леонід Кравчук.

Варіант 2

У 2018 році внутрішньополітична ситуація в Україні залишалася хиткою та нестабільною, що стало системним явищем в політиці нашої країни. На жаль, не відбулося серйозного прориву у структурних реформах, однак деякі точ-кові зміни все ж таки вдалося реалізувати. Незважаючи на нестабільну ситуацію, влада спромоглася зберегти працездатність та забезпечити можливість прийняття рішень. У цьому році продовжилася реалізація реформ, включаючи реформи децентралізації, охорони здоров’я та освіти. Однак, українській владі не вдалося вирішити наболілі й важливі питання, такі як безпекова ситуація, питання Криму та Донбасу, протидії корупції тощо.

Загрузка...

Варіант 3

Від початку окупації Криму та збройного конфлікту у Донецькій та Луганській області Україна зіткнулася з величезною кризою – необхідністю внутрішнього переміщення населення. За минулі роки наша держава не полишає спроб стабілізувати ситуацію, забезпечивши конституційні права внутрішньо переміщених громадян. Найбільш гостро стоять проблеми припинення або відмови у нарахуванні соціальних виплат, перевірки, незрозумілість процедур. Великим викликом також є питання працевлаштування та пошук житла для людей, що не можуть повернутися додому. Зважаючи на це, ситуація із реалізацією прав та свобод внутрішньо переміщених громадян в Україні залишається негативною.

Читайте подібні твори

Твір «Для чого потрібно знати історію своєї Батьківщини?»

Твір «Розкуймося, братаймося і в чужому краї не шукаймо того, що немає»

Твір «Ми повинні щось давати рідній країні чи вона нам?»

Архів творів

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір на тему «Умань»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»