Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).

Власне висловлювання «Для чого потрібно знати історію своєї Батьківщини?»

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», - писав великий поет Максим Рильський. І я згодна зі словами цієї мудрої людини. Історія, на мою думку, одна з найважливіших й найцікавіших наук. Вона розкриває перед нами цілий світ різноманітних подій, легендарних особистостей та повчального досвіду.

Всі ми - сини та доньки нашої Батьківщини. Наша земля, наш народ сформували наше життя й наш світогляд. А історія нашої Батьківщини – це історія кожного з нас через наших дідів, прадідів, й далі, у глибину віків. Через історію та мову найбільше передається зв’язок поколінь, своєрідність, унікальність та досвід нашого народу.

Загрузка...

Наша країна на своєму історичному шляху пережила багато різних часів. Це були часи розквіту та занепаду, перемог та поразок, відродження та лихоліть. Завдяки відомостям з історії ми можемо дізнатися, ким були наші пращури, чого вони прагнули, як жили. Знала наша Батьківщина великих героїв, що возвеличували та захищали її. Мала талановитих митців, що змогли описати її красу та неповторність. Науковці, будівельники, лікарі, вчителі, женці, столяри й інші - всі внесли свою частку в розвиток нашої країни.

Дуже важким та тернистим став шлях України до незалежності, багато українців поклали своє життя на ньому. Важкі й кровопролитні війни занадто часто вирували на нашій землі. Всі ці історичні уроки нам потрібно знати. Тоді, можливо, ми зможемо не повторювати їх у майбутньому.

На мій погляд, кожна освічена людина розуміє, що без минулого жоден народ не може мати майбутнього, без традицій немає інновацій. Історія – це величезний, різноманітний й безкінечно цінний досвід, що зміг набути й передати наш народ.

Читайте подібні твори

Повідомлення на внутрішньополітичну тему із 5 ускладнених речень

Твір «Розкуймося, братаймося і в чужому краї не шукаймо того, що немає»

Твір «Ми повинні щось давати рідній країні чи вона нам?»

Архів творів

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір на тему «Умань»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»