Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).

Твір «Відгук на мультфільм «Ральф»»

Зразок твору про мультфільм «Ральф»

Нещодавно я подивилась мультфільм кіностудії «Дісней» під назвою «Ральф. Він мені дуже сподобався. Це весела та водночас повчальна історія про дружбу.

Мені сподобалися герої цієї історії. Головного героя звуть Ральф. Він працює «поганцем» у гральному автоматі. Кожного дня, за сценарієм, він мусить руйнувати дім, який будує герой Фелікс. Ральфу набридло завжди програвати й терпіти знущання. Тому він вирішив шукати визнання в інших іграх. Отримавши медаль, Ральф повертається додому, але потрапляє в аварію. Через це він потрапляє у гру «Цукрошал». Там він знайомиться з гонщицею Ванілопою фон Кекс. Для того щоб повернути медаль, Ральф допомагає Ванілопі виграти гонку. Спочатку їхні стосунки розвиваються складно. Але з часом вони стають справжніми друзями. Разом вони потрапляють у низку пригод.

Мультфільм завершується добре. Всі герої знаходять те, чого шукали. Ральф нарешті отримує повагу та визнання, якого так прагнув.

Загрузка...

Варіант 2. Відгук на мультфільм «Ральф»

Мені дуже подобаються мультфільми кіностудії «Дісней». «Ральф» - це один з найулюбленіших. Це дуже цікавий мультик з несподіваними поворотами.

Головний герой мультфільму насправді ніякий не герой, а лиходій. Але це лише його робота. Попри грубу та брутальну зовнішність, він має добре серце й хоче знайти друзів. Проте через роль «поганця», цього ніхто не помічав. Тому Ральф вирішив змінити своє життя.

Ще один цікавий персонаж – Ванілопа. Ця дівчинка-гонщиця нібито викликає збої у грі, коли хвилюється. Разом з Ральфом вони з’ясували, що насправді вона принцеса й може телепортуватися. Ванілопа – весела, добра і любить розважатися. Вони з Ральфом стали справжніми друзями та перемогли усіх ворогів.

На мою думку, у мультфільмі добре показано, що справжніх друзів можна знайти дуже несподівано, що не варто судити людей лише за зовнішністю, що ніколи не треба задаватися - і тоді ти досягнеш мети.

Читайте подібні твори

Твір-роздум «Що я роблю для здійснення моєї мрії»

Архів творів

Художній текст про улюблену тварину собаку

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»