Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)

Твір «Як цілеспрямованість допомагає досягти успіху у житті?»

На мою думку, цілеспрямованість - це риса характеру, яка допомагає людині ставити перед собою мету та йти до неї, незважаючи на негаразди, складнощі та удари долі.

Цілеспрямована особистість зазвичай ставить досить конкретні цілі й шукає реальних способів їхнього здійснення. Тобто, така людина в ідеалі спочатку має певний план дій, який потім можна коригувати. Однак наявність певної схеми завжди спрощує його виконання. Деякі цілі в житті досягаються легко, інші – вимагають значних зусиль та багатьох спроб. Бувають, на жаль, і такі, що не здійснюються попри всі зусилля. Багато також залежить від складності поставленої мети. Хтось планує відкрити власну справу, хтось – побити олімпійський рекорд, а інший – перестати їсти забагато солодкого. Цілі бувають різні, але всі вони важливі.

Цілеспрямованість завжди була важливою для кожної людини. Вона допомагає зосередитися на головному. Отже в наш час глобалізації, підвищеної конкуренції та стрімкого розвитку технологій цілеспрямованість стає однією з найголовніших якостей особистості. Мені здається, зараз як ніколи важливо не розгубитися у розмаїтті можливостей, що дарує нам світ. Обравши мету, треба послідовно та твердо рухатися до неї, не звертаючи увагу на безліч інформації, що може відволікати нас. Сьогодення спонукає нас бути креативними, різносторонньо розвинутими, здатними легко адаптуватися. Цілеспрямованість підсумовує перелік якостей, що напевне допоможуть досягти успіху у будь-якій справі.

Загрузка...

Наша історія знає величезну кількість прикладів цілеспрямованих особистостей. Серед них спортсмени й винахідники, політики та першопрохідці, підприємці й митці. Одним з таких людей був відомий український та радянський вчений та конструктор Сергій Корольов. Незважаючи на важке дитинство та скромне походження, він мріяв підкорити небо, а потім пішов ще вище. Його не зламали ні постійні відмови та бюрократія, ні хвороби й травми, ні навіть страшні сталінські табори. Сергій Корольов став батьком сучасної космонавтики, під його керівництвом було створено перші космічні апарати.

Цілеспрямованість дозволяє людині рухатися обраним шляхом, не піддаючись сумнівам та пустій критиці оточуючих. Це надає сенс та смак життю й допомагає стати успішною людиною.

Читайте подібні твори

Формальне есе "Не одяг прикрашає людину, а добрі справи"

Власне висловлювання: «Чи здатне спілкування онлайн замінити людині справжні, живі взаємини»

Твір-роздум «Проблема волі людини і можливості її досягнення в сучасних умовах»

Твір «Як стати успішною людиною»

Архів творів

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»