Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Словарь: зловредное литературное изобретение; он служит для того, чтобы остановить развитие языка и лишить его гибкости (Амброуз Бирс, американский писатель).

Текст про красу моря

Море, - потрапивши одного разу під його чари,ти назавжди залишишся у його сітях.
Жак–Ів Кусто

Море приваблює всіх. Не знаю жодної людини, що не змогла б знайти біля моря щось для себе.

Красу моря важко виразити кількома словами, адже у світі так багато морів, і всі вони різні. Але є те, що їх поєднує, – ця безмежна краса та сила стихії.

Людство завжди прагнуло осягнути величну красу моря. Скільки поетів та прозаїків присвятили свої твори морським просторам! Скільки художників шукали потрібний колір, щоб передати надзвичайні барви бурхливих хвиль!

Море прекрасне, коли віддзеркалює небо, хмари та сонце на своїй гладіні. У такі хвилини воно здається просто безмежним. Але раптом погода змінюється, й пінисті «баранці» хвиль рясно покривають його поверхню. У такий час добре чутний грізний голос моря. Хвилі буркотять, із шумом та плиском б’ються об берег. З водою на берег виносить і мушлі. Часом вони бувають надзвичайної краси. Мені подобається їх збирати й робити намиста для себе та своїх друзів. Маючи таке намисто, ти наче носиш частинку моря з собою, у своєму серці.

Загрузка...

Нещодавно я дізналася, що вже майже 50 років 24 вересня люди відзначають Всесвітній день моря. Цей день присвячено не лише наявності морів на нашій планеті, а й важливості збереження екології та біоресурсів моря. На мій погляд, людство повинне зробити все можливе для того, щоб моря та океани жили.

Море ніколи не лишає мене байдужою. Воно наповнює мене особливим спокоєм та первозданною чистотою. Море навчає мене стійкості та силі духа. Його невпинний рух та незламна воля допомагають повірити й у власні сили.

Читайте подібні твори

Твір-мініатюра «Що на річці або в морі передає відтінки синього кольору»

Науковий текст про море

Твір-мініатюра «Море вранці»

Твори про море: «Я люблю море», «Моя мрія – поїхати на море»

Архів творів