Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).

Твір-мініатюра «Море вранці»

Твір про ранішнє море 1 варіант

Минулої суботи був просто надзвичайний день! Ми з батьками провели його на морі. Я прокинувся рано вранці, і ми вирушили на пляж. Спочатку мені хотілося спати через незвично ранній підйом. Проте я остаточно прокинувся, вдихаючи свіже морське повітря. Я відчув бадьорість та енергію.

Мене вразила краса вранішнього моря. Теплі промені ласкавого сонечка ще ледь займалися на горизонті. Море було тихим та спокійним. На воді майже не було хвиль, лише маленькі брижі. Особливо мені сподобалось купатися у прохолодній після ночі морській воді.

Море вранці справило на мене велике враження. Відвідати морське узбережжя вранці було найкращою ідеєю.

Загрузка...

Твір з описом моря вранці 2 варіант

Я люблю проводити час на морі. Особливо мені подобається відвідувати море вранці. Зазвичай, коли ранок тільки починається, на березі мало людей. Ми з батьком часто рибалимо на світанку. Тому бачили море в різному «настрої». Іноді воно спокійне і тихе, а іноді - бурхливе й пінисте. У будь-якому разі, море надзвичайно красиве.

Ранішні сонячні промені пронизують темну морську глибочінь. Небо вкрите біленькими хмаринками-баранчиками. Свіжий вітерець обдуває обличчя. Часто я бачу яхти, що вранці виходить у море. Їхні легенькі вітрила надуває вітер. Здається, що пройшла лише мить - і ось вони вже легко віддаляються від берега у далекі морські простори.

Я люблю спостерігати за морськими птахами. Вранці вони завжди почуваються більш впевнено. Навколо немає купи людей, тому узбережжя належить птахам. Вони літають у пошуках їжі, кричать та сперечаються, збираються у купки.

Море вранці особливе. Це чарівний світ світла, води та піску.

Читайте подібні твори

Твір-мініатюра «Що на річці або в морі передає відтінки синього кольору»

Науковий текст про море

Текст про красу моря

Твори про море: «Я люблю море», «Моя мрія – поїхати на море»

Архів творів