Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).

Твір про осінь «Вишиває осінь на канві зеленій золоті квітки». Варіант 1

Осінь – справжня рукодільниця. Її улюблені кольори – це всі відтінки жовтого, золотого, червоного та коричневого.

Бере осінь яскраве зелене полотно, зіткане весною та літом із листя дерев та соковитої трави, та поволі починає прикрашати його візерунками. Для дозрілих колосків пшениці та всохлої трави бере вона блідо-золоті ниточки. Листя-зірочки з клену вишиває яскраво-жовтим. Обирає багряний та помаранчевий для ніжного листя з вишень, які до останку, до перших морозів, зостаються зеленаві та з усіх сил тримаються за гілки.

А коли жовтого та золотого стає їй досить, то дофарбовує осінь свою прекрасну картину природи фіолетово-рожевими вогниками айстр та жоржин, дубків та хризантем. Серед золотавої трави ховає вона темні та світлі шляпки грибів, на кущах вишиває достиглі ягоди горобини та шипшини, прикрашає віти дерев стиглими яблуками, грушами та айвою.

Осінь не боїться яскравих барв, не працює за шаблонами, тому кожне її творіння виходить унікальним та непередбачуваним.

Загрузка...

Твір про осінь-рукодільницю. Варіант 2

У всі часи осінь порівнюють з художником, що яскравими фарбами вміло малює чудові пейзажі. Та можна уявити її собі й вправною рукодільницею, що золотими нитками вишиває прекрасні візерунки на зеленому полотні, зітканому для неї весною та літом.

Як задумаєшся, то й справді схоже! Адже вишивання – справа нешвидка, і восени природа навколо змінюється поступово. Ось на дереві з’являються декілька золотих листків. Їх стає більше день за днем, ніби стібок за стібком. Та й різні рослини жовтіють неодночасно. Наприклад, ясен та клен стають лимонно-жовтими найперші, швидко та ніби водночас. А от тополі втрачають літню зеленавість довше та поступово.

Ось так кожного дня осінь поволі добирається зі своїми нитками до усього навкруги, створюючи чудову картину, якою ми милуємося та захоплюємося.

Читайте подібні твори

Архів творів

Твір на тему «Листопад в моєму місті»

Твір на тему «Жовтень вже настав. Осінь»

Твір на тему «Осінній вечір»

Твір "Осіння прогулянка парком"