Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).

Вільне есе на тему "Що я вважаю обтяжливим, нудним, але потрібним"

Щодня нам доводиться стикатися зі справами, які ми робимо без задоволення. Вони не обов’язково важкі, проте необхідність їх виконувати кожного дня роблять їх нудними та обтяжливими. Наприклад, хатні справи. Кожній родині доводиться вести господарство, хоч він живе у селі й розводить скотину та тримає великий город, хоч мешкає у сучасному мегаполісі в багатоповерховому будинку.

Мої батьки завжди просять мене допомагати їм з домашніми справами. То винеси сміття, то сходи в магазин, то посуд вимий, то квіти поливай. Скажу відверто, мені це не подобається. Та я розумію, що якщо ми не будемо все це робити, то вже за пару днів будемо жити не в квартирі, а на смітнику. Тому ми з татом запропонували мамі, що розподілимо домашні обов’язки. Крім того, кожен обере те, що йому дається найлегше. Колись мама захворіла, і ми тиждень поралися без неї. Це було дуже важко, тому краще будемо робити все разом.

Ще змалку я не любив складати за собою іграшки після гри. Звичайно, грати було цікаво й захопливо, а от наводити лад вже нудно. Я й зараз примушую себе класти речі та одяг на місце після користування ними, бо так швидко збирається ціла гора, яку потім розбирати ще важче. Мені не подобається також подовгу ходити по магазинах, закупляючись на тиждень чи вибираючи одяг. Особливо важко, коли ми з батьками йдемо туди, де треба відстоювати чергу чи бігати по десятках кабінетів, щоб оформити якісь папери. Мій батько більш за все ненавидить дорогу до роботи й назад. Вона довга, напружена, щодня однакова.

Загрузка...

Я зустрічав багато дорослих, які не люблять свою роботу. Їм доводиться майже щодня ходити у місце, де їм некомфортно, займатися ділом, яке їм не цікаве, та спілкуватися з неприємними людьми. Проте вони змушені це робити, бо гроші необхідні для життя всім.

Мої батьки завжди намагаються пояснювати мені, навіщо ми робимо те чи інше, особливо якщо це вкрай незахопливо. Нажаль, мені здається, доросле життя повне нудних та обтяжливих справ, які людям доводиться робити аби мати можливість жити в комфорті. Я щиро сподіваюся, що коли буду вести самостійне життя, то зможу придумати, як мені звести їх до мінімуму. Насправді, досягнення будь-якої мети неможливо без зусиль, треба навчитися ставитися до цього спокійно.

Отже, можу зробити висновок, що нудними та обтяжливими справді є справи, якими нам доводиться займатися постійно. Ми робимо їх на автоматі, знову і знову, тоді вони стають геть нецікавими для нас. Проте без них ми не змогли б вести звичний нам спосіб життя.

Читайте подібні твори

Есе на тему «Мовна мода – це добре чи погано?»

Формальне есе "Не одяг прикрашає людину, а добрі справи"

Есе на тему "Чужому лихові не смійся"

Есе "Доброчинність як найбільша цінність і шанована риса лідера"

Архів творів

Есе «Медицина та її функції»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір на тему «Віра»