Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).

Твір «Дорога до спортивних вершин - яка вона?»

Хто з нас хоч раз у житті не дивився змагання з якогось виду спорту, вболіваючи за спортсменів та захоплюючись їхніми результатами? Та мало хто з нас, не пов’язаних зі спортом особисто, замислюється над тим, якою ціною даються спортсменам видатні досягнення.

У першу чергу, професійний спорт – це постійна робота як над фізичною формою, так і над психологічним станом людини. Більшість спортсменів, яких ми знаємо як чемпіонів та призерів найпрестижніших змагань, розпочали займатися спортом у дуже ранньому віці – років у 4-5. І в той час, як їхні однолітки весело гралися, не думаючи ні про що, їхній графік повсякденного життя був жорстко розписаний. І такий розклад зберігається протягом усієї спортивної кар’єри.

Гарна фізична підготовка вимагає від спортсменів не лише постійних тренувань, а й спеціальної дієти, в якій навряд чи буде багато солодощів чи фаст-фуду. До того ж вкрай потрібен і гарний відпочинок, якісний сон. Це друга складова успішних виступів спортсменів.

Загрузка...

Третє, що вкрай важливе для досягнення спортсменами високих результатів, - це психологічна мотивованість, стійкість, прагнення до звершень. Немає перемог без поразок, і кожен з них переживав болючі невдачі та розчарування. Лише ті, хто справився з цим, змогли продовжувати спортивну кар’єру та дістатися нових вершин. І ще багато хто з відомих спортсменів кажуть в інтерв’ю, що для них була дуже необхідною підтримка та віра в них з боку близьких людей.

Спорт для вболівальника – розвага, а для спортсменів - це постійна робота, фізичне виснаження, обмеження, це травми й поразки. Та усе це і є шлях до видатних перемог. Долаючи труднощі та незгоди, людина стає сильнішою, не лише як спортсмен, але й як особистість.

Читайте подібні твори

Архів творів

Твір на тему «Спорт у моєму житті»

Твір “Мій улюблений вид спорту”