Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Разум неистощим в соображении понятий, как язык неистощим в соединении слов (А.С.Пушкин).

Формальне есе на тему не одяг прикрашає людину, а добрі справи

Народна мудрість – на всі часи. Скільки вже поколінь набралися з неї розуму, а вона не втрачає своєї актуальності. «Як нікудишній сам Микита, то не поможе йому й гарна свита», - кажуть у народі. Або: «Нарядилась, як пава, а кричить, як ґава». Чого ж нас вчать ці прислів’я?

Люди вже давно помітили, що гарний зовнішній вигляд точно не говорить,що людина добра, чуйна чи розумна. Він взагалі нічого не говорить про особистісні якості людини. Це лише «обгортка», за якою може сховатися все, що завгодно.

З іншого боку, не можна заперечити й те, що перше враження від зустрічі має велике значення. Ми обов’язково звертаємо увагу на те, як людина виглядає, чи гарно та стильно вона одягнена, чи має гарну зачіску. Й, звісно ж, переваги будуть на боці більш привабливих та миловидних. Та й кому з нас не подобається мати гарний вигляд? Новий одяг, що дійсно пасує, гарна зачіска – і кожен з нас почуває себе більш впевнено та щасливо. В таких випадках ми легше йдемо на контакт, більше всміхаємося, звертаємо на себе увагу оточуючих.

Загрузка...

В наш час зовнішній вигляд став більш значущим, ніж раніше. З появою соціальних мереж, як от Інстаграм, «зовнішнє» почало переважати над «внутрішнім». Хто з нас не хотів виставити привабливу світлину себе у новій сукні чи светрі? Та чи зробить це нас щасливими?

Мій досвід свідчить, що справжніх друзів за «обгорткою» не знайти. Лише відверте спілкування та пережиті разом пригоди допомагають пізнати справжню людину. Й якщо вона тобі сподобалась, виручила в скрутну хвилину, допомогла з важким питанням, стала твоїм другом – зовнішність вже не матиме особливого значення.

Отже, я вважаю, що зовнішній вигляд людини відіграє важливу роль. Проте без доброї душі, він, як рослина без коріння, не приживеться. Тому, перш за все, нам треба розвивати душу й розум, а вже потім наздоганяти модні тенденції.

Читайте подібні твори

Есе на тему «Мовна мода – це добре чи погано?»

Твір «Як цілеспрямованість допомагає досягти успіху у житті?»

Есе на тему "Що я вважаю обтяжливим, нудним, але потрібним"

Власне висловлювання: «Чи здатне спілкування онлайн замінити людині справжні, живі взаємини»

Архів творів

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Есе «Медицина та її функції»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»