Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)

Твір «Літо манить, літо кличе, або як я відпочиватиму без гаджетів»

Твір про літо без гаджетів - 1 варіант

Літо - це прекрасна пора. Шкільні завдання позаду. Нарешті я маю багато вільного часу. Деякі мої друзі майже весь час відпочинку проводять із гаджетами. Проте я вважаю, що просидіти все літо з телефоном дуже нудно.

Цієї весни ми з друзями захопилися волейболом. Кожного дня ми збиралися на спортивному майданчику та грали кілька годин поспіль, скільки було можливо. Час минав дуже швидко, проте весело та цікаво. Я впевнений, що влітку ми зможемо грати ще більше.

Ми з батьками та сестрою проводимо багато часу на свіжому повітрі. Цього літа ми плануємо піти у похід на кілька днів. Ловитимемо рибу, збиратимемо гриби, ночуватимемо у наметі. Ми з сестрою дуже чекаємо на цю пригоду. Сподіваюсь, що отримаю цього літа багато нових вражень!

Загрузка...

Твір «Як я проведу літо без гаджетів» 2 варіант

Для мене справжнє літо – це час для розваг. Я свої канікули проведу в бабусі. Вона мешкає в невеличкому селі. Минулого літа я вперше поїхав до неї надовго. Спочатку я нудьгував та не знав, як себе розважити. Але за кілька днів я познайомився з місцевими хлопцями та дівчатами. З того часу я не нудьгував ані хвилини. Ми купалися у річці, збирали гриби та ягоди, грали в різноманітні ігри. Я навчився добре плавати й безпечно розпалювати вогнище. А одного разу ми навіть пішли випасати отару під керівництвом діда мого друга.

Цього року, коли батьки спитали, як я хочу провести літні канікули, я не мав жодних сумнівів, що відповісти. Я знову хочу до бабусі!

Читайте подібні твори

Архів творів

Твір на тему «Літня ніч»

Твір на тему «Літній ранок»

Твір на тему «Мій літній відпочинок»

Твір на тему «Літо у бабусі в селі»