Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Краткость - сестра таланта (А. П. Чехов).

Твір «Літо манить, літо кличе, або як я відпочиватиму без гаджетів»

Твір про літо без гаджетів - 1 варіант

Літо - це прекрасна пора. Шкільні завдання позаду. Нарешті я маю багато вільного часу. Деякі мої друзі майже весь час відпочинку проводять із гаджетами. Проте я вважаю, що просидіти все літо з телефоном дуже нудно.

Цієї весни ми з друзями захопилися волейболом. Кожного дня ми збиралися на спортивному майданчику та грали кілька годин поспіль, скільки було можливо. Час минав дуже швидко, проте весело та цікаво. Я впевнений, що влітку ми зможемо грати ще більше.

Ми з батьками та сестрою проводимо багато часу на свіжому повітрі. Цього літа ми плануємо піти у похід на кілька днів. Ловитимемо рибу, збиратимемо гриби, ночуватимемо у наметі. Ми з сестрою дуже чекаємо на цю пригоду. Сподіваюсь, що отримаю цього літа багато нових вражень!

Загрузка...

Твір «Як я проведу літо без гаджетів» 2 варіант

Для мене справжнє літо – це час для розваг. Я свої канікули проведу в бабусі. Вона мешкає в невеличкому селі. Минулого літа я вперше поїхав до неї надовго. Спочатку я нудьгував та не знав, як себе розважити. Але за кілька днів я познайомився з місцевими хлопцями та дівчатами. З того часу я не нудьгував ані хвилини. Ми купалися у річці, збирали гриби та ягоди, грали в різноманітні ігри. Я навчився добре плавати й безпечно розпалювати вогнище. А одного разу ми навіть пішли випасати отару під керівництвом діда мого друга.

Цього року, коли батьки спитали, як я хочу провести літні канікули, я не мав жодних сумнівів, що відповісти. Я знову хочу до бабусі!

Читайте подібні твори

Архів творів

Твір на тему «Літня ніч»

Твір на тему «Літній ранок»

Твір на тему «Мій літній відпочинок»

Твір на тему «Літо у бабусі в селі»