Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).

Твір «Який особистісний тип легше досягає поставленої мети»

Я вважаю, що досягти мети легше людині, яку називають амбівертом. Але правильно зрозуміти, коли слухати себе, а коли оточуючих, може лише мудра людина. Мудрість приходить із досвідом, тому болючі ситуації на шляху становлення амбіверта неминучі.

Поясню свою думку. Наприклад, людина-інтроверт поставила перед собою певну ціль, яка йде з глибин її внутрішнього світу. З притаманною їй рішучістю, вона слідує лише своїм власним поглядам та відчуттям, ігноруючи допомогу інших, доречні поради та застереження. Інтроверт може не побачити всю картину об’єктивно, тому він робить хибні кроки на шляху до своєї мети. Яскравим прикладом цього є поведінка головної героїні поеми О. Пушкіна «Євгеній Онєгін» Тетяни Ларіної. Вона наївна,закрита, занурена у власний внутрішній світ дівчина. Цей світ напували книжки та народні вірування, усамітнене життя в селі, брак спілкування з зовнішнім світом. Тетяна погано розбирається в людях та правилах життя в соціумі. І коли її захопили почуття до Онєгіна, вона попри прийняті правила сама йому в цьому зізналася. Цим вона викликала його негативну реакцію, що розбило їй серце та поставило хрест на можливих стосунках з Євгенієм. Переживши це, вона змінилася, змінилися її пріоритети та цілі в житті.

Загрузка...

Що стосується екстраверта, то його відкритість може завадити йому йти до поставленої мети, адже він бере до уваги надто багато чужих думок. Хтось його підтримає, хтось покритикує, хтось порадить інше – тож екстраверт просто не зможе цілеспрямовано рухатися до мети. На підтвердження моєї думки хочу розповісти історію мого друга Олега, який два роки тому закінчив школу. Олег добре вчився, багато чим цікавився, та коли прийшов час обирати, куди вступати, він розгубився. Тоді батьки та знайомі почали пропонувати зовсім протилежні напрямки, малюючи плюси та мінуси різних спеціальностей. Врешті, послухавшись батька, він вступив до технічного вузу. Зараз дуже шкодує, бо йому нецікаво й важко там вчитися. Тепер він намагається дослухатися до власних відчуттів та планує отримати іншу освіту.

Зважаючи на все зазначене, можна зробити висновок, що важливо виховувати в своєму характері позитивні риси різних особистісних типів та вміти вчитися на своїх помилках, тоді буде легко досягати поставленої мети.

Читайте подібні твори

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання до ЗНО «Яка категорія телепередач найбільш корисна для сучасної молоді»

Власне висловлювання до ЗНО «Людям якого темпераменту найлегше досягти успіху в житті» + додаткові приклади з літератури

Власне висловлювання до ЗНО «Як добро має перемагати в сучасному світі»

Архів творів

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»