Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Разум неистощим в соображении понятий, как язык неистощим в соединении слов (А.С.Пушкин).

Твір до ЗНО «Яка категорія телепередач найбільш корисна для сучасної молоді»

На мою думку, сьогодні дуже мало молодих людей взагалі дивиться телебачення, бо більшу частину інформації можна отримати з Інтернету. Найбільш корисними ж, на моє переконання, були б для молоді такі програми на ТБ, які б давали правдиві знання для підготовки до дорослого життя та збагачували світогляд.

Я помітив, що хоч інформації в мережі безліч, та вся вона розрізнена, часто неперевірена, непрофесійна. Коли потрібна справжня порада, то не будеш орієнтуватися лише на модних блогерів. І тоді пізнавально-освітні програми, які б допомогли вибрати професію, зорієнтуватися на ринку праці, навчили би планувати свої кошти, пояснили б систему податків та комунальних платежів, стали би у великій пригоді. Адже необізнаність у цих сферах заважає молоді тверезо дивитися на життя та своє майбутнє. Мою думку підкріплює такий факт – у сучасній фінській школі фінансову грамотність уважають не менш корисним предметом, ніж, наприклад, математику чи літературу, і викладають її з начальної школи, щоб діти краще розуміли суспільство, в якому їм жити самостійним життям. Наша система освіти ще не скоро дійде до такого, а от телебачення могло б просвіщати молодь у цих питаннях.

Загрузка...

З іншого боку, на телебаченні повно програм, які ніби допомагають щось зрозуміти в житті - розбирають сімейні конфлікти, дають поради щодо стосунків тощо. Я не думаю, що вони корисні, тому що це приватна сфера, і чужий досвід може не допомогти, а навпаки зашкодити. Ситуації в них видумані, часто неправдоподібні, шокуючі, адже ці програми створені для розваги. Вони займають час та думки людей, що люблять пліткувати. Такі програми дуже нагадують мені телебачення з роману-антиутопії Р. Бредбері «451 за Фаренгейтом» - з «зомбуючим» ефектом, пусті, що вчать лише маніпулювати іншими. Вони відволікають людей від себе самих, своїх думок та почуттів, заганяють в шаблони. Такі програми не корисні ані для молоді, ані для будь-кого іншого.

Отже з усього вищезазначеного можна підсумувати, що корисними на телебаченні для молоді будуть по-справжньому освітні програми, які надають правдиву, на відміну від Інтернету, інформацію на важливі для нас теми.

Читайте подібні твори

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання до ЗНО «Який особистісний тип легше досягає поставленої мети»

Власне висловлювання до ЗНО «Людям якого темпераменту найлегше досягти успіху в житті» + додаткові приклади з літератури

Власне висловлювання до ЗНО «Як добро має перемагати в сучасному світі»

Архів творів

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»