Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

В народной речи живут и всегда действуют законы рождения языка (Л.Н. Толстой).

Власне висловлювання до ЗНО «Як добро має перемагати в сучасному світі»

Твір – варіант 1

Боротьба добра та зла в світі триває безкінечно. Сучасний світ, на відміну від минулих епох, на мій погляд, став значно кращим завдяки новим технологіям та значним змінам в бік толерантності та взаємоповаги у світогляді людей. Цей розвиток має тривати й далі, саме це, я вважаю, і є запорука перемоги добра у наш час.

На моє глибоке переконання добро в сучасному світі проявляє себе в багатьох формах. Наприклад, люди навчилися долати невиліковні раніше хвороби та шукають засоби боротьби з раком та СНІДом. Усе більше та більше дітей на планеті мають змогу отримати освіту, а потім професію та пристойну роботу. Кордони більшості країн відкриті – і ми можемо вільно подорожувати світом. Зникло рабство. Змінилися й норми моралі, вони стали більш гуманними до одиноких матерів та жінок взагалі. Якщо ми порівняємо все це ще з минулим та позаминулим століттям, то зрозуміємо – ми живемо у прекрасному доброму світі. Давайте згадаємо поему «Катерина» Т. Шевченка, де головної героїні зреклися батьки через позашлюбну дитину, вигнали їх з хати, і ніхто з громади не допоміг та не став на захист. А зараз одинокі матері отримують від держави грошову допомогу та ніхто з оточуючих не засуджує їх.

Навіть новітні інтернет-технології «зробили багато добрих справ» для людей. Я маю на увазі не лише доступ до інформації, вільне спілкування та зручні покупки, які полегшили життя багатьом. Моя знайома Оля, наприклад, знайшла за допомогою соцмережі батька, який поїхав жити на інший континент після сварки з її мамою та розлученням. Зараз вони добре спілкуються, він підтримує Олю морально та матеріально.

Тож з усього зазначеного вище можу з упевненістю зробити висновок, що покращення умов життя для кожної людини на планеті без упередженого ставлення до раси, полу та культури – це і є зброя, якою має перемагати добро в сучасному світі.

Загрузка...

Твір про добро в сучасному світі – варіант 2

Я цілком впевнений, що в усі часи для добра був єдиний шлях до перемоги над злом – через добрі серця та добрі вчинки людей. Навіть в найжахливіші часи завжди знаходилися люди, які допомагали іншим, ділилися останнім та ризикували життям заради інших. І в умовах сучасного світу це актуально, як і завжди.

На моє переконання, небайдужість до інших – це та риса людського характеру, яка є провідником добра в нашому світі. Я бачив особисто, як на зупинці автобусу стало погано якомусь чоловікові. Він упав та здригався від болю. І десятки людей проходили повз нього, вважаючи його п’яним або гадаючи, що це не їхня справа. Нарешті підбігла одна дівчина, допомогла сісти, викликала швидку. Виявилося, що в чоловіка почався серцевий напад, і на щастя лікарі встигли йому допомогти.

Не варто забувати, що будь-хто з нас може опинитися у складній життєвій ситуації, коли, здається, навколо одне зло. На боротьбу з деякими вистачає особистих сил, а бувають випадки, коли без допомоги та підтримки ніяк. Це яскраво ілюструє історія, описана в моїй улюбленій серії книжок про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера Дж. Роулінгз. І нехай події відбуваються у вигаданому світі чарівників, проте конфлікти та характери в ній цілком реальні. Перед обличчям смертельної небезпеки хоробрий та чесний хлопець, його вірні друзі, благородні та безстрашні дорослі, готові допомагати та підтримувати, жертовна батьківська любов – все це допомогло їм не тільки вистояти в боротьбі, а й перемогти в ній.

Тож можна сміливо стверджувати, що добро переможе в сучасному світі лише в тому випадку, якщо воно перемагає в серці кожної окремої людини. Маленька добра справа може врятувати життя, а мільйони таких справ – цілу планету.

Читайте подібні твори

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання до ЗНО «Який особистісний тип легше досягає поставленої мети»

Власне висловлювання до ЗНО «Яка категорія телепередач найбільш корисна для сучасної молоді»

Власне висловлювання до ЗНО «Людям якого темпераменту найлегше досягти успіху в житті» + додаткові приклади з літератури

Архів творів

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»