Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).

Зразки власного висловлювання до ЗНО «Яка зона спілкування найбільш вразлива»

Твір1

На моє глибоке переконання, саме інтимна зона спілкування є найбільш вразливою для більшості людей, хоча, звичайно, існують винятки і все залежить від особливостей психіки кожної людини.

Поясню свою думку. Кожен, мабуть, переживав неприємні відчуття, коли десь у тісному місці хтось незнайомий підходив дуже близько, або коли неприємна тобі людина торкається до тебе. У багатьох творах класичної літератури ми можемо спостерігати це на прикладах жіночих образів. Коли дівчину хочуть віддати заміж за нелюбого чоловіка, вона переживає дуже болючі відчуття від розуміння, що їй доведеться вступати в тісний фізичний контакт з людиною, яка їй не подобається. Згадаємо Галю з п’єси Т. Шевченка «Назар Стодоля». Перспектива зближення з нелюбом підштовхує Галю до рішучого протесту проти батька та боротьби за власне щастя.

Проте для багатьох людей може бути не менш вразливою соціальна чи суспільна зона. Це стосується насамперед інтровертів – людей, які краще почувають себе наодинці або при спілкуванні з найближчими людьми, а у великих компаніях, серед незнайомців, почуваються геть некомфортно. Для прикладу згадаємо улюбленого для багатьох актора Кіану Рівза. За його власними словами, які підтверджують також і його колеги, а також його поведінка та вчинки, Кіану скромна, непублічна людина, яка не полюбляє вечірок, не виставляє особисте життя на показ. Зате люди, які спілкувалися з ним особисто, тет-а-тет, відгукуються про нього як про щиру, доброзичливу, готову допомогти в біді навіть незнайомцям людину.

Отже з усього зазначеного вище можна зробити висновок, що для різних людей найбільш вразливою може виявитися будь-яка зона спілкування в залежності від характеру людина та певних життєвих ситуацій.

Загрузка...

Твір 2

Найбільш вразливою зоною спілкування для людини може виявитися будь-яка, якщо в ній виникли якісь проблеми. Крім того, вразливість також розуміється по-різному. Вона може бути пов’язана з психологічним та фізичним дискомфортом, який відчуває людина, спілкуючись в певній зоні. А може – з емоційним болем, який нам здатні завдати люди в кожній із зон.

Я хочу розібрати проблему вразливості зон спілкування саме з останнього боку. У кожній із зон іноді виникають болючі ситуації, проте вони по-різному чіпляють нас. Образа на близьку людину чи зрада друга, наприклад, у тисячу раз болючіша, ніж випадкова сварка в магазині з незнайомою людиною чи плітки, що їх розпускають малознайомі бабусі біля під’їзду. Згадаємо головну героїню однойменної повісті Л. Костенко «Маруся Чурай». Її звинуватили у вбивстві, яке вона не коїла, та Маруся ніяк не реагувала на слова чужих для неї людей, на те, що її ганьбили та називали вбивцею. Їй було байдуже, адже її просто шокували, розбили їй серце зрада та смерть коханого Гриця.

З іншого боку, для людей публічних – акторів, політиків – найбільш вразливою може виявитися суспільна зона спілкування. Звинувачення в ганебних вчинках, осоромлення на якихось заходах, плітки у пресі можуть коштувати їм кар’єри, слави та симпатії людей. А для таких людей це дуже важливо, бо становить трохи не найважливішу частину їхнього життя. Згадаємо долі видатного та улюбленого для мільйонів актора Джоні Деппа, звинуваченого в домашньому насильстві, та екс-президента США Білла Клінтона, спійманого на романі з секретаркою. Після розголошення цієї інформації президент пішов у відставку, а з Дж. Деппом розірвали контракти усі кіностудії.

Отже наведені аргументи та приклади наштовхують нас на висновок, що найбільш вразливою зоною для кожного є та, від спілкування в якій він найбільше залежить. Для більшості звичайних людей це будуть інтимна та с особиста зони, а для публічних людей – суспільна.

Читайте подібні твори

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання до ЗНО «Який особистісний тип легше досягає поставленої мети»

Власне висловлювання до ЗНО «Яка категорія телепередач найбільш корисна для сучасної молоді»

Власне висловлювання до ЗНО «Людям якого темпераменту найлегше досягти успіху в житті» + додаткові приклади з літератури

Архів творів

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»