Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).

Твір про справжнього друга

Кажуть, що слово «друг» походить від сполучення «другий я». Воно означає людину, що відрізняється від тебе, проте яка близька тобі настільки, що ти розумієш її, як себе, довіряєш, як собі, та дуже дорожиш нею. Не знаю, наскільки це вірно з точки зору мовознавства, проте цей зміст дуже добре розкриває поняття дружби.

Справжній друг, товариш – це той, з ким ти почуваєшся легко та комфортно. Немає необхідності підбирати слова у розмові, бо він тебе точно зрозуміє. Не потрібно бути обережним у думках та судженнях, побоюючись, що вони його відштовхнуть. Не треба прикидатися не таким, який ти є. Ти можеш бути впевненим, що товариш завжди скаже тобі правду про те, що він думає, навіть якщо він не згоден із тобою. Але й підтримає тебе у твоїх щирих намірах при цьому.

Загрузка...

З другом легко і в праці, і в розвагах. Неважливо, чим саме займатися. Можна гратися, можна вчитися, можна гуляти. Вам обом буде цікаво та легко. Ви обидва можете розраховувати на взаємодопомогу та підтримку, на щирість та вірність. Для друга тобі не шкода свого часу, своїх зусиль, своїх речей. Будь-яка справа веселіша разом із другом.

Усе вищезазначене, звичайно, стосується справжнього друга. Не кожен знайомий чи приятель є таким. Це дуже важливо – мати такого товариша, який може називатися «другим я». На жаль, інколи за друга ми приймаємо людину, яка просто використовує нас для своїх потреб. Як же зрозуміти, що з тобою справжній друг? Він не підведе, не збреше, допоможе в труднощах та порадіє твоїм успіхам без заздрощів. Таку людину варто цінувати та намагатися стати гарним другом у відповідь.

Читайте подібні твори

Архів творів

Твір «Характер мого друга» або «Характер моєї подруги»

Твір "Справжній друг пізнається в біді"