Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Люди учатся, как говорить, а главная наука — как и когда молчать (Л.Н.Толстой).

Твори про весняний сад (2 варіанти)

Твір 1 (5-7 речень)

Прийшла красуня-весна та розбудила природу від зимового сну. Увесь березень дерева у нашому саду стояли голі та темні, немов неживі. Та з квітневим теплом і вони піддалися чарам весни. Набухлі бруньки ось-ось перетворяться на листочки, а тим часом дерева починають квітнути. Першими зацвітають абрикоси й вишні. Це дуже красиво! Під деревами у саду радісно зеленіє молода трава та з’являються кульбаби. Весняний сад схожий на казковий світ!

Твір 2 Опис весняного саду

Весняний сад квітучий, запашний. Дерева оповиті білосніжним туманом квітів. Їхній аромат відчутно скрізь. Веселий спів пташок розноситься довкола.

Ще зовсім недавно у саду і земля, і стовбури, й віти були чорними. А тепер зеленіє трава, виглядають строкаті квіточки, потроху розпускаються бруньки.

Цікаво, що на абрикосах спочатку є лише квіти, а листочки з’являються, лише коли вони зів’януть. На вишні та черешні квіти й листя розпускаються одночасно, правда листочки ще зовсім маленькі, зате яскраво-зелені.

Загрузка...

Та справжня весняна розкіш приходить трохи згодом, коли починають квітнути яблуні, сливи та груші. Посередині їхніх квітів можна роздивитися рожеві відтінки. З-поміж білоголових дерев яскраво виділяються рожевоквіті персики та насичено-жовті кущі смородини.

Буйство квітучого весняного саду не лише радує око, а й обіцяє щедрий врожай фруктів. Хоча б дощ із грозою не пішов, та не вимив пилок із квітів, аби бджоли змогли запилити їх! В такому разі вже скоро ми зможемо насолоджуватися чудовими вишнями, пізніше – солодкими абрикосами з персиками, а на початку осені скуштуємо соковитих груш та яблучок.

Читайте подібні твори

Твір про весну в художньому стилі

Архів творів

Твір на тему «Весна в рідному краї»

Твір «Опис природи за власними спостереженнями»

Твір на тему «Птахи навесні»

Твір на тему «Весна прийшла»