Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).

Зразок есе на тему "Доброчинність як найбільша цінність і шанована риса лідера"

Доброчинність означає добровільну та безкорисну допомогу тим, хто її потребує. У тебе є ресурси,у інших – потреба у них. Є мільйони людей, які не можуть забезпечити себе необхідним для життя. Це постраждалі від стихій та техногенних катастроф, хворі,яким щодня потрібні дорогі ліки, діти або старі, що не можуть про себе подбати, навіть природа – ліси, річки, тварини, що знаходяться на межі знищення. І є люди, які можуть чимось допомогти – прибрати сміття на узбережжі, зібрати одяг для сиріт, купити продукти стареньким, побудувати притулок для бездомних тварин, пожертвувати гроші на ліки хворим, створити власний благодійний фонд. Усе залежить не тільки від фінансових можливостей людини. Усе залежить від її бажання допомагати.

Візьміть будь-яку відому людину – бізнесмена, політика чи діяча культури, почитайте її біографію й обов’язково знайдете інформацію про те, що вона має свій доброчинний фонд чи співпрацює з якоюсь доброчинною організацією. Перше, що спадає на думку, це те, що людині нема куди гроші діти, от вона й розважається. Або просто «відмиває» нечесно нажите. І,мабуть, це в багатьох випадках саме так і відбувається.

Загрузка...

Та якщо подумати, не кожна відома людина є справжнім лідером. Є просто бізнесмени,що заробляють гроші,є просто знаменитості, які займаються доброчинністю заради популярності. Проте є й справжні лідери, люди, які своїми думками та діями наштовхують інших робити певні речі. Вони запалюють,ведуть за собою. Їх ми поважаємо, до них дослухаємося, їм віримо. І ось доброчинність у виконанні саме таких людей змушує нас сприймати її серйозно. Ми розуміємо, що вони роблять це, по-справжньому намагаючись допомогти комусь.

А це ми бажаємо бути схожими на таких людей. Ми теж прагнемо стати добрішими та допомогти комусь, хто у скруті. Саме цим цінна доброчинність лідерів, бо ті, хто підтримають їх, підтримають і їхні добрі вчинки, і зроблять свої власні.

Оцінюючи людину, яка хоче бути лідером, ми маємо в першу чергу зважити на те, чи прагне ця людина чинити добро по відношенню до інших. Чи готова вона ділитися своїми силами, часом та грошима заради тих, кого планує вести за собою. Бо якщо це так, то ця людина заслуговує на довіру та повагу. Їй можна довірити прийняття важливих для інших людей рішень.

Читайте подібні твори

Есе на тему «Мовна мода – це добре чи погано?»

Есе на тему "Що я вважаю обтяжливим, нудним, але потрібним"

Формальне есе "Не одяг прикрашає людину, а добрі справи"

Есе на тему "Чужому лихові не смійся"

Архів творів

Есе «Медицина та її функції»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Твір на тему «Телебачення»

Твір на тему «Людяність»