Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Берегись изысканного языка. Язык должен быть прост и изящен (А. П. Чехов).

Власне висловлювання «Яку людину можна вважати успішною»

Щоб зрозуміти, як стати успішною людиною, необхідно спочатку визначитися, що є успіх для людини. Як на мене, успіх – це коли докладені людиною зусилля в якійсь сфері життя приносять позитивний результат та моральне задоволення. Своїх перших успіхів ми досягаємо ще малечею. Безпомічні немовлята з часом роблять свої перші кроки та промовляють перші складні речення. Потім дитина дорослішає та вміє все більше речей робити самостійно, і це – її успіх, закладений природою. А от у більш дорослому віці наша успішність вже залежить від нас самих, від наших мрій та бажання працювати. І важливо, щоб ці мрії були варті тих сил, що ми витрачаємо на їхнє здійснення.

Зараз успішною вважається людина, яка є популярною, гарною на зовнішність, багато мандрує, має гроші, можливості, шанувальників, купу друзів, розваги та активно цим користується, виставляючи на показ у соціальних мережах. Більшість підлітків мріють саме про таку успішність. Покоління моїх батьків вважало показником успішності людини гарне власне житло, автомобіль, міцний шлюб, гарну освіту, стабільну добре оплачувану роботу. Ще раніше у поняття успішності вкладалося якесь відмінне значення. Тобто поняття успіху змінюється в залежності від соціальних умов.

Та як показав досвід людей, яких вважали або вважають успішними, зовнішня успішність не завжди робить їх щасливими. А ще успіх у чомусь одному – кар’єрі чи творчості – не гарантує успіху в особистому житті. А скільки людей у гонитві за тим, щоб відповідати суспільним стандартам успішності, втрачали свої справжні таланти, бажання та мрії. Скільки творчих людей зрікалися своїх захоплень заради високої зарплати на немилій роботі, скільки людей обрали супутників життя не за внутрішніми відчуттями, а через їхні гроші або високий соціальний статус!

Отже, з усього вищезазначеного можу зробити висновок для себе – успішність людини може виміряти лише сама людина. Те, наскільки вона задоволена своїм життям, і є її успіх. Лише сама людина знає, чого вона хоче, що вона для цього зробила й що врешті отримала. Справжня успішність людини – це вміння прислухатися до себе та вміти протистояти чужій думці та моді, коли вони нав’язують помилковий шлях.

Загрузка...

Твір «Що робить людину успішною»

Успішна людина в сучасному розумінні – це той, хто досяг визнання, популярності, багатства. Деякі з них народилися в заможних родинах та скористалися цією перевагою, а інші – заробили все з нічого своєю працею, талантом та не без допомоги везіння. Зараз стати успішною людиною простіше, адже Інтернет практично кожному охочому дає можливості показати іншим власні здібності, знайти прихильників та впливати на світогляд тисяч людей. Варто лише захотіти та прикласти зусилля.

Отже, для того, аби стати успішною, людині, по-перше, треба цього захотіти. Адже мотивація – це велика рушійна сила. По-друге, треба багато працювати. Щоб заробити визнання та гроші, треба дати людям щось потрібне, корисне, те, що покращить їм життя. Це може бути будь-що – наукове відкриття, прекрасні пісні або захоплюючий фільм, новий рецепт смачної страви чи зручний та модний фасон одягу. По-третє, треба бути досить сміливим, щоб презентувати людям свою ідею, вміти вислухати критику та відстояти свою точку зору. Навіть дуже гарні ідеї та винаходи можуть не дійти до людей, якщо не «подати» їх правильно.

На жаль, ті люди, якими зараз захоплюються мільйони, не завжди справді подарували світові щось корисне. Деякі з них стають авторитетами для інших лише через свій гламурний спосіб життя, який вони виставляють в Інстаграмі, гарну зовнішність, доступ до шикарних речей та розваг, недоступні простим смертним. Вони рекламують нікому по-справжньому не потрібні речі, нав’язують спосіб мислення та стандарти краси. Здається, вони роблять це лише заради грошей.

На мій погляд, справді успішною можна вважати людину, яка досягла визнання в якійсь корисній для інших справі. Для таких не шкода ні грошей, ні любові, ні захоплення. Це видатні вчені, лікарі, вчителі, митці, політики, що стараються для своїх громадян, прості люди, що сумлінно та з радістю виконують будь-яку потрібну суспільству роботу, це батьки, що добре виховують своїх дітей, та взагалі всі, хто прагне гарного життя не лише для себе, а й для інших. І матеріальна винагорода та слава для них – не головне.

Читайте подібні твори

Твір «Як цілеспрямованість допомагає досягти успіху у житті?»

Формальне есе "Не одяг прикрашає людину, а добрі справи"

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання: «Чи здатне спілкування онлайн замінити людині справжні, живі взаємини»

Архів творів

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”