Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)

Твір-роздум «Я здійснюю свою мрію»

Твір 1

У мене багато бажань. Я цікавлюсь різними речами – комп’ютерними іграми, малюванням, мультфільмами. Ще мені подобається гратися з друзями та читати книжки. Та справжня моя мрія – навчитися кататися на скейті. Мене дуже захоплюють складні трюки, які виконують спортсмени. Та я розумію, що для цього потрібно багато тренуватися.

Мої батьки з розумінням ставляться до моєї мрії. Вони пообіцяли купити мені скейт у кінці навчального року, якщо я добре вчитимуся та допомагатиму їм удома. Вони кажуть, що літо – найкраща пора для того, аби вчитися кататися. Я згоден з ними. І щоб отримати подарунок, я намагаюся якомога краще готуватися до уроків, робити домашні справи та не засмучувати моїх рідних. До того ж, я відкладаю трохи грошей з тих, що мені дають на розваги та солодощі. Влітку я зможу вчитися кататися на спеціальному майданчику.

А ще, щоб швидше навчитися кататися на скейті, я дивлюсь відео про скейтерів в Ютубі. Вони розповідають багато корисних речей та дають поради, щоб іншим було легше вчитися.

Я вважаю, що я роблю все, що від мене залежить, аби здійснити мою мрію та стати скейтером.

Загрузка...

Твір 2

Я мрію побувати на морі. Хоч у нашій країні аж два моря, проте я ніколи в житті не відпочивав там. А я думаю, це дуже весело. Море таке велике, безкрає. Можна купатися та грати на піску. На жаль, ми живемо досить далеко звідти.

Я розумію, що аби здійснити мою мрію, мені потрібна допомога батьків. А у них самих має бути час та гроші, щоб звозити мене на море. Я намагаюся не просити зайвий раз гроші на іграшки та солодощі, а коли мені їх дарують на свята, віддаю батькам у скарбничку «на море».

Ще для здійснення моєї мрії мені потрібно бути терплячим та дочекатися літа. Адже лише влітку можна розважатися на пляжі.

Не знаю, що ще я можу зробити, щоб моє бажання здійснилося. Я ще не дорослий, аби зробити все самому. Проте я намагаюся бути для батьків гарним сином та помічником, аби вони хотіли допомогти мені у здійсненні мрії.

Читайте подібні твори

Архів творів

Художній текст про улюблену тварину собаку

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»