Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).

Твір-роздум «Я здійснюю свою мрію»

Твір 1

У мене багато бажань. Я цікавлюсь різними речами – комп’ютерними іграми, малюванням, мультфільмами. Ще мені подобається гратися з друзями та читати книжки. Та справжня моя мрія – навчитися кататися на скейті. Мене дуже захоплюють складні трюки, які виконують спортсмени. Та я розумію, що для цього потрібно багато тренуватися.

Мої батьки з розумінням ставляться до моєї мрії. Вони пообіцяли купити мені скейт у кінці навчального року, якщо я добре вчитимуся та допомагатиму їм удома. Вони кажуть, що літо – найкраща пора для того, аби вчитися кататися. Я згоден з ними. І щоб отримати подарунок, я намагаюся якомога краще готуватися до уроків, робити домашні справи та не засмучувати моїх рідних. До того ж, я відкладаю трохи грошей з тих, що мені дають на розваги та солодощі. Влітку я зможу вчитися кататися на спеціальному майданчику.

А ще, щоб швидше навчитися кататися на скейті, я дивлюсь відео про скейтерів в Ютубі. Вони розповідають багато корисних речей та дають поради, щоб іншим було легше вчитися.

Я вважаю, що я роблю все, що від мене залежить, аби здійснити мою мрію та стати скейтером.

Загрузка...

Твір 2

Я мрію побувати на морі. Хоч у нашій країні аж два моря, проте я ніколи в житті не відпочивав там. А я думаю, це дуже весело. Море таке велике, безкрає. Можна купатися та грати на піску. На жаль, ми живемо досить далеко звідти.

Я розумію, що аби здійснити мою мрію, мені потрібна допомога батьків. А у них самих має бути час та гроші, щоб звозити мене на море. Я намагаюся не просити зайвий раз гроші на іграшки та солодощі, а коли мені їх дарують на свята, віддаю батькам у скарбничку «на море».

Ще для здійснення моєї мрії мені потрібно бути терплячим та дочекатися літа. Адже лише влітку можна розважатися на пляжі.

Не знаю, що ще я можу зробити, щоб моє бажання здійснилося. Я ще не дорослий, аби зробити все самому. Проте я намагаюся бути для батьків гарним сином та помічником, аби вони хотіли допомогти мені у здійсненні мрії.

Читайте подібні твори

Твір «Відгук на мультфільм «Ральф»»

Архів творів

Художній текст про улюблену тварину собаку

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»