Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).

Твір до ЗНО «Чи треба заборонити полювання і не вбивати тварин?»

Життя людей та тварин у світі тісно пов’язані. Ми ділимо єдине життєве середовище – нашу планету – і конкуруємо за її ресурси – простір, воду та їжу. А часом – стаємо їжею один для одного. Протягом століть люди винищували диких тварин, через що багато їх видів взагалі зникли. У сучасному світі гостро постало питання збереження багатств природи та тваринного розмаїття зокрема. А крім того все голосніше лунають заклики заборони вбивати диких тварин заради людської вигоди з позиції моральності. Існує безліч міжнародних організацій, що займаються захистом прав тварин.

Звичайно, нам, людям, що звикли купувати їжу в магазинах, що навіть не застали часів, коли на кожному приватному подвір’ї розводили свиней та курей, здається, що вбити невинну тварину – це ніби вбити дитину. Багато хто навіть стає вегетаріанцем, щоби для них не вбивали свійських тварин, спеціально для цього вирощених. Але чи так усе однозначно?

Загрузка...

На думку спадають випадки, коли дикі тварини, яких не відстрілювали, наносили величезну шкоду людям, наприклад, кролі та кенгуру в Австралії. А взимку лиси та вовки нападають на сільські господарства і в наших краях, роздирають людей. Що ви обираєте – своє життя чи життя вовка?

Полювання в історії людство – це ціла культура, не лише спосіб здобути харч (хоча для народів Півночі охота й рибна ловля є основним джерелом їжі). Для жителів Сибіру з роману «Тигролови» Івана Багряного полювання дає їжу, хутро, сировину для ліків. Полювання – це свого роду розвага, відпочинок, спортивне змагання. Згадайте, з яким теплим гумором пише про полювання Остап Вишня в «Мисливських усмішках», хоча здобичі там якраз і не було.

Що стосується особисто мене, така розвага мені не до душі, я не буду вбивати заради спортивного інтересу. Проте заради того, щоб моя родина не голодувала, я б пішов на полювання. І заради того, щоб близькі були у безпеці, - також. Тому забороняти полювання взагалі – не варто. Варто пильно слідкувати, щоб його проводили по правилах, у дозволені час та місці, та не шкодячи популяції тварин в цілому.

Читайте подібні твори

Власне висловлювання до ЗНО «За яку працю треба більше поважати людину

Власне висловлювання до ЗНО «Який особистісний тип легше досягає поставленої мети»

Власне висловлювання до ЗНО «Яка категорія телепередач найбільш корисна для сучасної молоді»

Власне висловлювання до ЗНО «Людям якого темпераменту найлегше досягти успіху в житті» + додаткові приклади з літератури

Архів творів

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»