Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Обращаться с языком кое-как — значит и мыслить кое-как (Л.Н. Толстой).

Твір ''Кого я вважаю справжнім другом'' по мотивам ''Митькозавра з Юрківки''

Кажуть, що друзів не може бути багато. Велика кількість друзів доводить лише те, що насправді ти не маєш жодного.

Друг – це людина з якою цікаво, яка може підтримати у важку хвилину, яка розуміє та розділяє твої захоплення. Досить важко одразу знайти таку людину. До того ж дружба повинна бути взаємною. Тобі також треба бути готовим підтримати або допомогти другові. Іноді друзі сваряться та критикують один одного. Однак, після кожної сварки можна помиритись, а чесна, відверта розмова завжди краще, ніж підлабузництво.

В українській літературі є багато прикладів справжньої доброї дружби. Одним з найяскравіших, на мій погляд, є дружба Митька та Сергія у повісті «Митькозавр з Юрківки або химера лісового озера» Я. Стельмаха. Головні герої – однокласники, друзі, однодумці. Хлопці люблять та шукають пригоди, підтримують один одного у складних ситуаціях, мають спільну мету. Разом з тим, часом герої сперечаються, але це йде їм тільки на користь. Митько та Сергій разом переживають надзвичайні пригоди, розплутують таємницю та ще й розуміють цінність книги.

Загрузка...

Фантастичне та реальне у творі "Митькозавр з Юрківки або Химара лісового озера "

Пригодницька повість Я.Стельмаха знайомить нас з двома хлопчиками - Митьком та Сергієм. Вони захоплено чекають на літні канікули, які зможуть провести у селі Юрківка. Хлопці хочуть жити у курені на березі озера, засмагати та купатися, ловити рибу та варити з неї юшку. Будь–який хлопець чи дівчинка у цьому віці були б у захваті від таких канікул.

До того ж вони дізнаються про дивовижну таємницю – ходять плітки, що в озері живе страховисько. Так у реальні події повісті вкрадаються елементи фантастичного. Сергій та Митько вирішують побачити таємничу істоту. Вони починають справжнє дослідження, знаходять величезні відбитки лап та інші доказами існування істоти. Подолавши свій страх, хлопці вирішують вистежити страховисько вночі. І без того невгамовна фантазія тепер малює друзям доісторичних монстрів та ящерів. Хлопці вивчають історичні факти та шукають докази існування химери у літературі.

Страховисько виявилося невдалим жартом Василя Троша, але друзі знайшли набагато більше. Вони отримали чудові, повні таємниць та пригод канікули, перебороли свій страх, ще й підтягли знання з зоології.

Читайте подібні твори

Характеристика головних героїв твору «Тореадори з Васюківки»

Фантастичне та реалістичне, добро та зло у творі "Русалонька з 7-В"

Характеристика Софійки та інших героїв з роману «Русалонька з 7-В» з цитатами

Характеристика другорядних героїв повісті «Митькозавр з Юрківки» Я.Стельмаха
Архів творів

Твір на тему «Чому плакав імператор» по казці Ганса Крістіана Андерсена «Соловей»

Твір «Лист до героя твору»

Аналіз твору «Каторжна» Б. Грінченка: тема, ідея, проблематика, план. Образ Докії

Твір «Лист до улюбленого письменника"