Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).

«Ми повинні щось давати рідній країні чи вона нам?»

Твір 1

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

В. А. Симоненко

Рідна земля, місце, де я народився, де виросли і побудували своє життя мої батьки – все це має для мене велике значення. Рідну землю неможливо не любити. Вона сповила та виховала, нагодувала та вказала життєвий шлях.

Дивно і навіть сумно дізнатися, що деякі люди не відчувають свого зв’язку з рідною країною. Досить часто можна почути від них, що країна їм нічого не дала, що вони нічого їй не винні.

Я вважаю, що країна – це не лише земля, це люди, які у ній живуть. І добробут країни – це прямий обов’язок всіх її громадян. Люди бувають різні, і можливості у них також різні. Головне – це бажання зробити добро не лише для себе, а й для інших. Так має вважати кожен – від президента до домогосподарки – і вчиняти згідно цього розуміння. Тоді не буде корупції, хабарів, а кожен громадянин буде відчувати віддачу від держави у вигляді гідного рівня життя.

Коли твоя країна в скруті – це час зробити все, що можеш, для покращення ситуації. Якщо ти один, результат буде непомітним. Проте, об’єднавши зусилля, можна досягти дуже багато.

Тому відповідь на питання «чи ми повинні щось давати своїй країні чи вона нам», на мій погляд, проста. Ми – це й є наша країна, її минуле, теперішнє та майбутнє. Все, що ми робимо для країни, ми робимо для себе.

Загрузка...

Твір 2

Україна – це наша гордість, наша сила і слава, наша рідна земля. Вона красива й самобутня, волелюбна й героїчна. Вона наша спільна мати, а ми її сини і дочки.

Наша країна довго виборювала свою незалежність. Віками гинули герої за свою Україну. Тому для нас її воля та незалежність особливі. Наша країна нарешті отримала можливість робити власні кроки, а її громадяни - змінювати її на власний розсуд.

Україна не лише наш скарб, а й велика відповідальність. Теперішні кроки українців ведуть нашу країну в майбутнє.

Завжди є люди, які скажуть, що від них нічого не залежить. Що не в їхніх силах вирішувати проблеми держави. Але я вважаю, що не варто прислухатися до такої думки. Як кажуть у народі: «З лежі не справиш одежі, а з спання не купиш коня». Хто, як не ми, буде вирішувати проблеми країни? Хто, як не ми, буде берегти та збагачувати її? Хто захистить її від ворогів?

Що вже дала мені моя країна? Вона дає моїм батькам змогу ростити мене та піклуватися про мене, дає отримати освіту. У мене є можливість гуляти в парках, користуватися громадським транспортом, купувати необхідне в магазині. Моя держава захищає мою оселю та здоров’я. Це ті прості, але важливі речі, маючи які, можна будувати своє майбутнє життя.

Як вже довели фізики, не буває так, що щось виникає з нічого. Усе в світі взаємопов’язане, і не може бути патріотичного настрою в громадян, яким їх країна не дає нормально жити. І не може бути ладу в країні, в якій люди не дотримуються законів. Але ж ці закони мають бути для людей, а не проти них.

Як писав великий Кобзар Тарас Шевченко:

«В своїй хаті своя й правда,
І сила і воля,
Нема на світі України ,
Немає другого Дніпра…»

Саме від нас залежить якою наша країна є зараз і якою стане в майбутньому. І я вірю, що Україна – найкраща, а її майбутнє буде світлим, добрим і славним.

Читайте подібні твори

Есе на тему "Чужому лихові не смійся"

Твір "Чому потрібного кожного дня бути відкривачем"

Твір «Розкуймося, братаймося і в чужому краї не шукаймо того, що немає»

Твір «Чи можна жити з усмішкою й з усмішкою бути негідником?»

Архів творів

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір на тему «Чим багатий мій народ»