Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)

Твір «Чи можна жити з усмішкою й з усмішкою бути негідником?»

Твір 1

Життя – це великий дар, і кожен з нас хоче прожити його щасливо. У нашому світі живе багато людей, всі вони мають різні характери. Кожен має свої вади й чесноти, кожен обирає свій шлях.

Кажуть, що для того, щоб досягти поставленої мети, можна використовувати будь-які засоби. Проте, на мій погляд, людина все ж таки повинна мати певний моральний кодекс. Є речі, які вчиняти неприпустимо.

Однак деякі люди таки вчиняють дуже погані речі. Часто вони виправдовують себе обставинами, а деяких з них совість вже зовсім не бентежить. Для таких людей усмішка – це лише формальність, звичка. Саме такі люди можуть легко бути негідниками з посмішкою на обличчі.

Проте наскільки така людина може бути щасливою? Погані вчинки, брехня та лицемірство спустошують людину. Вона втрачає радість, друзів та близьких. Нечесні люди нікому не довіряють, тому що вважають, що всі інші роблять так само, як і вони.

Отже, для того щоб жити з посмішкою і бути щасливим, необхідно, щоб ця посмішка була щирою.

Загрузка...

Твір 2 «Чи бути негідником з посмішкою на обличчі?»

Чи можна жити з усмішкою й з усмішкою бути негідником? Так, звісно, це можливо. На жаль, у нашому світі існують такі погані речі як брехня, лицемірство та підлість. І деякі люди схильні до цього.

Негідник – це той, хто здійснює ганебні, підлі вчинки. Можливо, у цієї людини просто такий характер, або життя обійшлося з нею жорстоко, і вона втратила моральні орієнтири. Причин може бути багато. Але результат – один. Така людина легко бреше задля своєї втіхи чи вигоди, а страждання інших її не бентежать.

Буває, що така людина стає дуже успішною у житті. Вона має гарну кар’єру, владу і гроші. Таку людину нічого не може зупинити при досягненні мети, тому вона отримує певні привілеї. Однак чи отримає вона щастя?

Негідник завжди знає свої проступки, боїться справедливої кари. З такою людиною зазвичай товаришують лише подібні. Та й взагалі - чи бувають негідники справжніми друзями? Тому вони часто відчувають власну самотність.

Щира посмішка – це велике щастя, адже вона справжня, і людина насправді чимось задоволена чи радіє. Кожна людина може навчитись посміхатися, коли їй це потрібно, але лише щира посмішка приносить щастя.

Читайте подібні твори

Есе на тему "Чужому лихові не смійся"

Твір "Чому потрібного кожного дня бути відкривачем"

Твір «Ми повинні щось давати рідній країні чи вона нам?»

Архів творів

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір на тему «Що таке вихованість»