Развернуть меню


Загрузка...

Цитата дня

Во все времена богатство языка и ораторское искусство шли рядом (А. П. Чехов).

Твір «Тополі в сонячному світлі» за картиною К. Моне

1. Твір за картиною Клода Моне

Клод Моне – відомий французький художник-імпресіоніст. Моне разом з однодумцями хотіли своєю творчістю викликати позитивні емоції у оглядачів. Художник хотів показати красу та мінливість реального, справжнього світу, відтворити на своїх картинах кожну мить, передати найтонші деталі та відтінки кольору.

Моне чарувала природа. Її красу він прагнув показати у різний час, тому міг намалювати той самий пейзаж вранці й ввечері, влітку й взимку.

Об’єктами його творчості ставали, здавалося б, звичайні речі та явища. Проте великому митцю вдавалося передати на полотні надзвичайні барви, тіні та світло. Картина «Тополі в сонячному світлі» входить до серії, присвяченій художником цим деревам.

На картині ми бачимо яскравий сонячний день. Небесна блакить переплітається з теплими променями сонця. Серед жовто-зеленого поля ростуть три тополі. Поряд з ними стоїть чарівна пані з блідо-голубою парасолькою. Трави на полі ніби й зараз продовжує колихати легенький вітерець. Листя на тополях блищить і віддзеркалює сонячне світло. Разом з тим, воно створює невеличкі островки тіні. Сонячні промені ніби пронизують крони тополь, заглядаючи у «відкриті віконця». Жінка зображена у легкій білій сукні. Її обличчя майже не видно. Вона закривається від сонця легкою парасолькою.

Вся картина пронизана теплом, легкістю, сонцем і світлом. Дивлячись на неї, ніби відчуваєш промені сонця на обличчі та легенький вітерець у волоссі.

Загрузка...

2. Твір-опис «Тополі в сонячному світлі»

Художники-імпресіоністи значне місце у своїй творчості приділяли красі навколишнього світу, неповторності кожної миті життя.

Одним з найвидатніших представників цього напряму був Клод Моне. Його творчість пронизана любов’ю до яскравих кольорів та надзвичайних пейзажів. Як ніхто інший, він міг передати гру світла і тіні.

Однією з найкращих його робіт стала картина «Тополі у сонячному світлі». На ній зображений нібито звичайний пейзаж. Художник намалював тополі, що росли неподалік його дому.

Проте картина вражає грою кольорів. Три тополі зображені на фоні поля. Поряд з ними стоїть прекрасна дівчина з парасолькою. На картині змальовано чудовий сонячний день. Промені сонця підсвічують листя на тополях. Вони мовби мерехтять завдяки майстерно переданій грі світла і тіні. Надзвичайно красивим виглядає й поле. Злакові рослини переплелися з польовими квітами та хиляться в різні боки від подиху легенького вітерця. Образ жінки, що стоїть біля дерев, - невагомий та наче повітряний. Її біла сукня та блідо-блакитна парасолька наводять на думку про досить спекотну погоду.

Ця надзвичайна картина ніби на секунду зупинила рух часу та «вихопила» з нього дух теплого літнього дня.

Читайте подібні твори

Архів творів

Сочинение «Приход весны»

Сочинение-описание картины «Корабельная роща» Шишкина

Сочинение-описание по картине «Аленушка» Васнецова