Развернуть меню
Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)

Текст-розповідь про книжку, яку я нещодавно прочитав – 4клас

Варіант 1 «Пітер Пен»

Нещодавно я закінчив читати книжку «Пітер Пен». У ній розповідається про пригоди трьох дітей Венді, Джона та Майкла після їхнього знайомства з незвичайним хлопчиком Пітером Пеном. Він ніколи не дорослішає. На острові в Пітера є особиста фея Дінь-Дінь. Венді стала мамою для всіх хлопців. Та потім їх викрав пірат Крюк, а Пітер зумів їх врятувати. Врешті всі діти повернулися додому, крім Пітера. Мені було дуже цікаво читати цю книгу.

Варіант 2 «Хобіт»

Нещодавно я прочитав книжку «Хобіт» Джона Толкіна. Вона мені надзвичайно сподобалася. У ній йдеться про подорож хобіта Більбо, дванадцятьох гномів та чарівника Гендальфа до Самотньої гори. Під горою дракон стеріг золоті скарби гномів, які ті хотіли повернути. Дорогою з героями траплялися неймовірні пригоди. Особливо було смішно та страшно, коли їх зловили тролі. Вони хотіли з’їсти хобіта та гномів та почали сперечатися, як їх готувати. А ще мене вразив політ героїв з орлами. Там було багато ще цікавого, а завершилося все добре.

Варіант 3 «П’ятеро юних сищиків та вірний пес»

Остання книжка, яку я прочитав, це детектив «П’ятеро юних сищиків та вірний пес». У ній розповідається про друзів, яким вдалося розкрити злочин. Вони дуже розумні діти, особливо Фатті. Їм допомагав його дружелюбний собака. Діти встигли розгадати, хто підпалив котедж у їхньому містечку раніше за поліцейського містера Гуна. Він був товстим, злим та не дуже розумним. А злочинцем виявився сам хазяїн котеджу. Це дуже захоплива історія. Я до самого кінця не зміг вгадати злодія. Тепер я хочу прочитати всі книжки про юних сищиків.

Інші білети

Загрузка...