Развернуть меню
Цитата дня

Ничто не стоит так дёшево и не ценится так дорого, как вежливость (А. П. Чехов).

Твір-опис верби навесні (5-7 речень, 4 клас, 3 варіанта)

1 варіант
Яскраве сонечко всміхається у моє вікно. Гілочка верби милує око пухнастими котиками. Така ніжна, тендітна та красива. Дивлячись на ці гнучкі прутики з пухнастими «намистинами» одразу становиться тепло та легко на серці. Значить, весна не забариться, значить скоро уся природа остаточно прокинеться, адже квітуча верба – віщунка скорої весни.

2 варіант
Квітуча верба завжди вважалася символом весни та тепла. У народі кажуть: «Зацвіла верба – весна прийшла». Дійсно, на фоні ще трохи змерзлої природи, що не відійшла остаточно від зимового сну, пухнастий цвіт верби поселяє у серце надію на весняне тепло й радість. Пухнасту та тендітну квітучу вербу дарують коханим та близьким людям для того, щоб зігріти їхнє серце та сповістити про прихід весни.

3 варіант
Верба є одним з найулюбленіших дерев в Україні. Здавна вона прикрашає оселі, її часто згадують в народній творчості. ЇЇ пухнасті котики милують око та веселять душу. Квітуча верба навесні є символом оновлення та пробудження природи. Цей символічний зміст особливо помітний у вербну неділю, що передує Великодню. У цей день прийнято дарувати тендітні пухнасті гілочки коханим та близьким.

Інші білети

Загрузка...