Развернуть меню
Цитата дня

Словарь: зловредное литературное изобретение; он служит для того, чтобы остановить развитие языка и лишить его гибкости (Амброуз Бирс, американский писатель).

Твір-опис чорнобривців 4 клас

1 варіант
Українці споконвіку любили землю і природу. Тому й не дивно, що квіти в українського народу викликали особливу любов та повагу. Не було жодної хатинки, де б не росли маленькі жовтогарячі чорнобривці. Ці маленькі та тендітні квіточки є національним символом України. Чорнобривці були неодноразово зображені в творах українських письменників як символ надії на краще майбутнє.

2 варіант
Гаряче літо у бабусі в селі. Широкі степові простори. Розплющуєш очі – перед тобою ціла галявина маленьких жовтеньких чорнобривців. Одразу згадуються українські народні пісні, теплі бабусині руки, що сплітають з чорнобривців ніжний віночок. Здається, ще трохи – і я повернуся на декілька століть назад та з головою порину в традиції й життя тогочасної України.

3 варіант
Маленька хатинка на краю села. Чистенька та прибрана. А в городі – квіточки. Червоні маки та чорнобривці. Ось дівчина збирає їх та ніжно сплітає віночок, тихесенько наспівуючи крізь сльози про своє кохання. Тільки квіти чують її тугу та біль, тільки вони можуть передати всю складність почуттів дівчини – й вони ніби спалахують в її руках. Недарма маленькі, жовтогарячі чорнобривці вважаються національним символом України.

Інші білети

Загрузка...