Развернуть меню
Цитата дня

Как ни говори, а родной язык всегда останется родным. Когда хочешь говорить по душе, ни одного французского слова в голову нейдет… (Л. Н. Толстой)

Твір-розповідь про оберіг 4 клас

1 варіант
Людина завжди боїться того, що їй не підвладно. Природа, майбутнє – все вселяє в неї страх. Щоб почувати себе у безпеці, людина надає певним речам або діям властивості захищати її. Так створюються прикмети, перестороги та обереги. Людині просто необхідно оточити себе певними ритуалами чи мати при собі якусь річ, щоб переконати себе, що все буде добре, наприклад, в дорозі. Можливо, хтось скаже, що це лише вигадка самої людини, але мені здається, що головне – це віра та надія на те, що ти захищений, а яка річ дає цю надію – не так вже і важливо.

2 варіант
З древніх часів існували обереги – речі, які мали захищати людину від незвіданих сил. Збираючись на війну чи полювання, людина брала з собою оберіг на щастя, удачу, для захисту. Невідомо, чи справді допомагав конкретний предмет, чи просто тверде переконання в тому, що він має обов’язково подіяти, надавало людині сил . Та це й не так важливо. Адже саме це переконання і є тією магію та оберегом, що дозволяє людині почуватися комфортно, а іноді навіть рятує їй життя.

3 варіант
Сьогодні людство розкрило майже всі секрети, наука досягла неабияких успіхів, технології стрімко розвиваються, роблячи наше життя якомога більш легким та безпечним. Але поряд з цим, навіть сьогодні, люди користуються оберегами – речами, ритуалами, зображеннями. Чому? Мабуть, це тому що людина все рівно не знаходить відповідей на всі свої питання. Мабуть, тому що наука все рівно не придумала ліків від усіх хвороб, тому що сучасні технології не гарантують безпеку та відсутність війн та нещасних випадків. Саме тому якась маленька дрібничка, яку людина наділяє магічною силою, є такою важливою для неї, бо вона дає сили пережити труднощі та надію.

Інші білети

Загрузка...