Развернуть меню
Цитата дня

Величайшее богатство народа – его язык! Тысячелетиями накапливаются и вечно живут в слове несметные сокровища человеческой мысли и опыта (М. А. Шолохов).

Твір “Конвалія”, “Опис конвалії” (5-7 речень)

Опис конвалії 1. Тендітні квіти конвалії схожі на дзвіночки або на чепурні капелюшки. Вони неначе висять на тоненьких мотузочках, прив'язаних до головної стеблини. Квітки мають білосніжний колір. Вони дуже ніжні, свіжі та по-весняному радісні.

А листя конвалії має овальну форму. Воно яскраво-зелене, блискуче та гладеньке. Малесенькі квіточки конвалії визирають з-під великого листя, яке неначе захищає їх від весняних дощів.

Опис конвалії 2. Я дуже люблю квіти,і конвалія – одна з моїх найулюбленіших. Як може не подобатися її стрункий схилений стан, увішаний ніжними білими дзвіночками? Велике, мов долоня, гладеньке зелене листя с рівненькими тонкими прожилками? Конвалія загортається в них, ніби сором’язлива дівчина. А який чудовий аромат вона має! Мені подобається милуватися, як краплі вранішньої роси легко збігають по зігнутій стеблині конвалії та падають долу.

Інші білети

Загрузка...