Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Варіант 1. Розповідь про сад сучасний

Мій дідусь живе у своїй власній хаті в селі. Він розвів дуже гарний сад та прикрасив підхід до двору чудовим палісадником, бо дід захоплюється квітникарством та садівництвом.

Він насадив там квітів, кущів, два дерева. Оформив клумби у французькому стилі, як сам мені розповів. Також привіз красивого каміння з узбережжя та створив чудові художні композиції. Навіть альпійську гірку зробив “по науці”, по рекомендаціям журналів з садівництва.

У дідовому саду кожної весни дуже гарно квітнуть яблука, груші та вишні. А влітку листя у саду переливається різними чудовими кольорами, бо дідусь спеціально знайшов та привіз до свого саду сорти карликових дерев та кущів, які мають не тільки зелене листя.

Я люблю збирати малину у дідовому саду та милуватися ним. У цьому куточку природи завжди затишно та радісно на душі.Варіант 2. Розповідь про старий дикий сад

У нашому селищі, на околиці, розкинувся старий шкільний сад. Його насаджували років з шістдесят тому з метою вирощувати яблука для шкільної столової. Тобто, годувати школярів корисними продуктами.

Стару школу вже давно закрили, сад здичавів та заглух. Коли я був малим, то боявся гущини цього саду. Але він був, є, мабуть, і залишиться моїм улюбленим куточком живої природи.

У саду розрослися шипшина, вишняк та сливняк. Дивно, але всі вони плодоносять, хоча дуже часто вишні та сливи, які розмножилися від коріння, тобто, “дички”, не дають плоду. Селяни кожної осені збирають дрібні кислуваті сливки, часто діти навіть сваряться через них. А іноді дерева просто обносять “таємні агенти” вночі.

Я люблю цей куточок природи за те, що в ньому кожен вільний робити, що схочеш. Ми часто граємося з друзями у саду в “козаки-розбійники” до пізньої ночі. Палимо вогнище на спеціально відведеному для того кострищі, бо просто палити костри будь-де та випалювати сад — це був би поганий вчинок. У саду я навіть надовго забуваю про комп'ютер, яким теж дуже цікавлюся.

Читайте подібні твори

Художній текст про улюблену тварину собаку

Розповідь про океани, 4 клас

Розповідь про лікарську рослину українською мовою – про ромашку та калину

Розповідь “Якби звірі та птахи вміли говорити”

Розповіді про життя комах для дітей (з біології)

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Розповідь про тварин та окрему тварину минулого (з біології)

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір-розповідь «Моє життя» про повсякденне шкільне життя

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»

Твір на тему «Космос – загадковий і далекий»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика