Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Варіант 1. Розповідь про життя собаки Пірата

Моя улюблена тварина — це собака. В нашій родині вже чотири роки живе кудлатий пес Пірат. Він не має породи, отже, зветься безпородним. Пірат невеличкий, непоказний з себе собака. Він сіро-чорного кольору, весь у плямах. Пірат має шерсть середньої довжини. Мама воліла б, щоб Пірат взагалі був лисим, адже він залишає свою шерсть у хаті де завгодно.

Зазвичай собака знаходиться у дворі нашого будинку, ховається у своїй будці або ж ліниво розвалюється біля неї, висунувши в жару язика. Але інколи Пірат заскакує до хати, випрошує в батька зі столи якісь наїдки типа ковбаси. Тоді мама й хапається за голову з криками: “Знову ця шерсть! Навкруги шерсть! Пірат, вийди негайно!” Пірат, зачувши свою кличку, радісно лає та підскакує, прагне облизати маму з ніг до голови. Вона неодноразово починала в таких випадках верещати, а ми з братом користувалися нагодою, балувалися, казилися та скакали разом з Піратом навкруги, як дикі індійці.

Я люблю Пірата за його вірність. А ще за те, що він завжди радий нас бачити, біжить нам назустріч, неначе шалений. Коли ми йдемо з дому, Пірат сумує, скулить та скавчить. Тато не раз розповідав нам про це. Він тягнеться до наших речей, винюхує їх та переживає, що нас немає, наче когось втратив.Варіант 2. Розповідь-спостереження про дружбу собаки та котів

Ми маємо сусідку бабу Зінаїду. Вона прикормлює котів з усього нашого селища. Я вважаю, що в котів також розвинуті засоби масової інформації. Точніше, масового інформування, “циганська пошта”. Вони певним чином переговорюються між собою та розповідають один одному, де знаходиться їжа, де живе добра бабця, яка нагодує. Це і наукою доведено теж.

Баба Зіна розповідала нам одну історію про дружбу котів та собак. Вона колись тримала у дворі пса Адольфа та двох котів: Платошу та Тимошу. Тимоша був кішкою насправді, але його, коли називали, помилково визнали самцем. Така собі жила кішка Тима. Адольф дружив с котами, дозволяв їм порсатися у власній мисці, ніколи не чіпав нікого з них, навіть не огризався. А якщо ричав, то неначе жартома.

Сусідський великий рудий кіт знадився до бабиного двору та нападав на Платошу та Тимошу. При нагоді чужий кіт бив їх. Ті були невеличкі та не могли йому протистояти. Адольф, коли бачив, що його друзів чіпають, з гавкотом рвався з ланцюга на допомогу. Одного разу він таки майже спіймав чужого кота та загнав його під дідів бетонозмішувач. На крик, нявкання та гавкання вискочила вся родина. Їм довелося немало повозитися з собакою, щоб безпечно визволити сусідського розбишаку та заспокоїти Адольфа.

Такий-от випадок дружби котів та собак трапився в наших сусідів. Він справив на мене неабияке враження. Поки я не почув про нього, то зовсім не вірив, що коти можуть дружити з собакою. І вважав, що ставлення собак до котів може бути лише як до здобичі — лихим та хижим.

Читайте подібні твори

Художній текст про улюблену тварину собаку

Розповідь про океани, 4 клас

Розповідь про лікарську рослину українською мовою – про ромашку та калину

Розповідь “Якби звірі та птахи вміли говорити”

Розповіді про життя комах для дітей (з біології)

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Розповідь про тварин та окрему тварину минулого (з біології)

Твір-розповідь «Моє життя» про повсякденне шкільне життя

Твір «Мій улюблений вид мистецтва»

Твір «Моє улюблене дерево»

Твір на тему «Космос – загадковий і далекий»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика