Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Часто ми чуємо від батьків та вчителів – ти повинен бути відповідальним! А чому я повинен бути таким? І що таке відповідальність взагалі?

По-перше, що саме люди розуміють під словом відповідальність? Відповідальність – це обов’язок людини відповідати за свої дії, це надійність та чесність по відношенню до себе та інших. Кожна людина в своєму житті стикається з відповідальністю, мусить брати її на себе. Відповідальність, безумовно, буває різна. Вона може бути закріплена законодавством, як-то юридична, адміністративна чи кримінальна. Громадянин майже кожної країни має права та обов’язки, гарантовані конституцією та іншими правовими документами. При порушенні обов’язків та правил громадянин несе відповідальність.

Проте існує й інша відповідальність, вона стоїть навіть вище законів. Це етична відповідальність, можливість людини діяти та відповідати за свої дії.

Маленька дитина майже безвідповідальна. За неї несуть відповідальність батьки. Вони відповідають за її життя та здоров’я, безпеку, навчання та дозвілля, її вчинки. Проте з часом всі діти дорослішають. У них з’являються власні обов’язки, вони починають приймати рішення. До них приходить розуміння того, які вчинки добрі, а які погані. Таким чином вони зтикаються з відповідальністю. Вона починається з простих та, здавалося б, неважливих рішень. Проте з кожним днем дитина дорослішає та починає брати на себе все більше і більше відповідальності.

Багатьом людям тягар відповідальності здається заважким. Вони усілякими засобами прагнуть її уникнути або перекласти на когось іншого. На мій погляд, цього робити не варто, адже відповідальність дає не лише обов’язки, вона дає й волю. Волю приймати власні рішення, можливість самому обирати свій шлях.

Отже, на мій погляд, відповідальність – це важка, проте необхідна частина нашого життя. Вміння нести відповідальність робить людину дорослою, самодостатньою та цілісною особистістю.Читайте подібні твори

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір на тему «Що таке вихованість»

Твір на морально-етичну тему «Порядність»

Твір про людську байдужість

Твір-роздум «Мораль»

Твір на тему брехня

Твір на тему совість

Твір «Справжня краса людини - краса духовна»

Твір «Що таке гідність людини»

Твір на тему «Поведінка людини»

Твір-роздум на тему «Успіх у житті»

Твір-роздум про мудрість

Твір «Порядна людина»

Твір-роздум «Завжди залишайся людиною»

Твір-роздум про справедливість


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика