Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Влітку я зазвичай приїжджаю до бабусі в село. Мої дід з бабою живуть на березі моря та працюють у лісництві. Весь час вони зайняті роботою з рослинами та тваринами. Я залюбки їм допомагаю.

Дід стежить, щоб у лісі не палили багаття, не вирубували дерева. А от стежити за тим, щоб не було браконьєрів – це вже не його робота. Цим займаються його товариши по службі. У лісництві ніхто не має права полювати та відстрілювати тварин, бо воно має статус заповідної зони.

Бабуня займається зараз проектом збереження рідкісних птахів, птахів-хижаків. На це їхнє лісництво виграло міжнародний грант.

Ще вона працює у ветеринарній лабораторії, яка існує при лісництві. Бере аналізи у тварин, знаходить небезпечні бактерії та віруси. Таким чином, вчасно дізнавшись про небезпеку, можна охоронити здоров’я інших людей та тварин. Хворих тварин відстрілювати можна, але лісники намагаються обходитися без цього, щоб не було ніяких зловживань.

Живуть мої рідні у чудовій місцевості. Поблизу їхньої квартири знаходиться піщаний пляж, де бігають різноманітні ящірки, а подалі – густий ліс. У лісі можна знайти прекрасні, хоч і маленькі, водоспади, камінні каньйони, природні «замки» зі скель. Ходити до такого лісу – суцільна насолода!

Вдома в дідуся та бабусі живе тільки дві тварини - великий яскравий папуга ара та кіт,що приблудився. Папугу звуть Жужа, хоча це хлопчик. Так його прозвав мій дідусь. Клітка висить під самою стелею, щоб кіт своєю широкою лапою не дістав Жужи.

Бабуся у дворі будинку розводить домашні квіти та інші рослини у великих горщиках та ящиках. Кожна моя поїздка до рідних – чудесна мандрівка у царство природи.Читайте подібні твори

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Карпатські буки»

Твір на тему «Повінь»

Твір про тюльпани

Твір на тему місячна ніч

Твори на тему «Метелик»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему степ

Твір-опис лебедів художній

Сочинение-миниатюра «Осенний лист»

Твори про літо


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика