Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Весна в рідному краї»

Твір «Весна в рідному місті»

Я живу у великому місті, де життя вирує незалежно від пори року. Тут завжди на вулицях багато людей, які спішать у справах, багато транспорту на дорогах, вулиці тісно заставлені будинками, димлять підприємства.

Та коли у моєму місті настає весна, воно стає по-справжньому чарівним. Заквітають та зеленіють численні дерева на вулицях та проспектах, у парках та садах. Довгі алеї каштанів та диких яблунь ціле місто обертають на один великий квітучий сад. І квітують не лише дерева, а й квіти на клумбах – тюльпани, нарциси, бузок. З настанням весни в місті активно прибирають сміття, білять бордюри на стовбури дерев, фарбують загородження.

Навесні жителі міста стікаються у парки та сквери, до водойм, щоб відчути пробудження природи, послухати співи птахів, позбирати букети квітів, побути на свіжому та теплому нарешті повітрі. Хто виїжджає в передмістя, може піти в лісок за грибами. Ми фотографуємо красу навколо, щоб мати змогу милуватися нею в будь-який час.

Я дуже люблю весну в рідному місті, бо вона робить його прекрасним.Твір «Весна в рідному селі»

Я дуже люблю весну. Вона приносить із собою тепло. Поступово природа повертається до життя після зимової сплячки. Чорна земля вкривається зеленою травою, з’являються квіти, на деревах розпускається листя.

У нашому селі весна дуже гарна, особливо, коли заквітають сади, бо сади в нас густі, з численними плодовими деревами. Весна – це час пробудження природи та початку польових робіт. Люди починають засаджувати городи, худобу виводять пастися на луги. На поля виїжджають комбайни та сіялки, цілий день чутно їхнє гудіння.

Сходить лід з річки, що тече край села, і люди починають рибачити. У лісі, що знаходиться поруч із селом, у травні повно грибів, всі приносять додому повні відра. З неприємностей, що приносить із собою рання весна, це розмиті земляні дороги. Неможливо пройти вулицею та зберегти взуття чистим. Та зрештою все підсихає.

З весняним теплом до села повертаються птахи. Звідкись вилазить мошкара, гудуть бджоли на пасіках. У цей час всі жителі села дуже бояться, щоб не трапилася гроза та не повибивала пилок з квітів, бо тоді сади не дають врожаю. А коли дерева оцвітають, дощу радіють, бо він живить землю та допомагає рости усьому, що посаджали.

Навесні ми все більше часу проводимо на відкритому повітрі – працюючи чи гуляючи. День стає довгим, погода приємною, заняття різноманітними. Особливо сильно хочеться бути на природі – у лісі чи на річці, бо саме там прихід весни відчувається найбільш яскраво.

Читайте подібні твори

Твір «Опис природи за власними спостереженнями»

Твір на тему «Країна моєї мрії»

Твір на тему «Птахи навесні»

Твір-мініатюра на тему «Птахи прилетіли»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-опис «Весна в лісі»

Твір на тему «Весна прийшла»

Твір-опис «Початок весни»

Твір «Весна» 3-4 клас

Твір «Весняні квіти»

Твір «Весняний день»

Твір «Весняний ранок»

Твір-мініатюра на тему весна

Твір на тему "Рання весна"

Твір-розповідь на тему «Береза навесні»

Твір-опис на тему «Весна»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика