Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Для чого людині сміх»

Я засміявся відразу, коли тільки-но прочитав тему твору. І справді, для чого сміх може бути потрібен людині? Смішне питання! Сміх – це ж саме життя, його суть! Радість, щастя та світло, гумор та посмішки!

Я дійшов висновку, що сміх буває кількох видів. Існує сміх веселий, радісний, безжурний. Такий сміх піднімає настрій. І справді, почувши гарний жарт або добру новину, кожна людина просто розквітає на очах!

Я все це можу побачити на прикладі своєї мами. Вона просто сяє, коли чує якусь гумореску, а тим паче, коли стається якийсь смішний випадок. Мама каже, що з гумором та з посмішкою можна вирішити будь-яку ситуацію. А моя бабуся часто каже приказку про те, що «сміх лікує душу». Адже засміявся – і все, всі негаразди кудись поділися! Знову сяє сонечко, знову небо блакитне, як-то кажуть.

Існує сміх іронічний, існує саркастичний, є навіть «сміх крізь сльози». Я б такі види сміху назвав насмішкуватими або іноді навіть злими. Так веселиться людина, коли вона щось висміює. Часто іронічний сміх зустрічається в сучасних українських байках, у байках та гуморесках двадцятого століття.

А «сміх крізь сльози» я би назвав сумним сміхом. Я так майже не сміюся, тому навіть не знаю, для чого цей сміх потрібен. Думаю, він потрібен для того, щоб підняти собі настрій тоді, коли вже зовсім сумно на душі. І, мабуть, він все-таки помагає.

Українська література – це повна скарбничка сміху, гучного та тихого, злого та доброго, веселого та «крізь сльози». Це одна з причин того, що я люблю уроки української літератури в школі.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір «Сучасне життя вимагає особливого ставлення до навчання»

Твір «Краса в житті людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір про притчу. Притча про доброго самарянина

Твір про людську байдужість

Твір «Цінуй життя»

Твір «Взаємини між людьми»

Твір на тему радість життя

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір на тему «Хто вирішує долю людини»

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір на тему «Людина в сучасному світі»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика