Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Чому скисає молоко» з біології

Молоко – продукт корисний та поживний. Найчастіше в нашій країні люди п’ють коров’яче або козяче молоко. А ще часто люди вживають молоко кобиляче – воно теж має дуже цінний склад, у ньому багато вітамінів та мікроелементів . Дитинка, коли народжується, відразу тягнеться до материнського молока. В доброму молоці багато цукру, жирів, солей та білків.

Але, коли молоко постоїть у холодильнику або без нього приблизно три дні, воно скисає. Причина скисання молока в тому, що воно містить багато молочнокислих бактерій. І ці бактерії після здоєння корови добре розмножуються, особливо, коли молоко стоїть не в холодильнику. А, наприклад, у теплі. Або просто при кімнатній температурі.

Воно скисає швидше, якщо корову доїли в антисанітарних умовах, і в молоко попало багато бактерій. А також молоко дуже довго не скисає, якщо воно пастеризоване, стерилізоване. Такі види обробки спеціально застосовуються для того, щоб молоко довго не скисало. Воно знищує молочнокислі бактерії та палички.

Взагалі, скисання молока – це процес природній, а молочнокислі продукти дуже корисні для організму людини. Але в реальності не всі люди полюбляють кисле молоко, не всі його добре переносять.

Оброблене молоко, що не скисає, може довго лежати на прилавках магазину, доки його не куплять. Або в холодильнику. Воно не скисає до двох місяців. Ще є теплова обробка молока, а є вакуумна. Теплова ще називається термічною. В такому разі молоко теж довго не скисає.

Вдома ми не раз сквашували молоко, для цього ми ставили його в тепле місце та накривали марлечкою. На третій день, яким не було б молоко, воно скисає. Виходить кисляк, а він теж дуже корисний та цінний продукт.Читайте подібні твори

Розповіді про життя комах для дітей (з біології)

Розповідь про тварин та окрему тварину минулого (з біології)


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика