Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...«Як українці знайомляться» - публіцистичний твір

Українці – нація доброзичлива та дружелюбна. Українці полюбляють знайомитися, спілкуватися з різними людьми, з представниками різних народів та культур. Наші люди дуже жадібні до знань, нових вражень та нової інформації.

Зараз для знайомства не потрібно майже нічого. Можна познайомитися в Інтернеті, всього лиш написавши людині «Привіт! Чи можна познайомитися з тобою?». Або зробити те саме на сайті знайомств, де люди вже спеціально вивісили свої анкети для знайомства.

Українці добре знайомляться на зупинках транспорту, на базарі, в коридорах різних громадських закладів. Для цього варто лише розговоритися, розпитати один одного. Хтось просто посміхнувся до іншого і на цьому зав’язалося їхнє знайомство. А, можливо, дружба на довгі роки чи добре ділове знайомство. Часто так просто знайомляться майбутні подружжя, які потім закохуються один в одного.

Традиційно в Україні люди знайомилися вільно, без якихось заборон чи великих церемоній. Наприклад, для української культури не властиво було батькам забороняти дівчатам знайомитися з хлопцями. Дівчат ніколи не примушували мовчати в присутності хлопців, «набирати в рота води».

Молодь могла вільно зустрічатися на вечорницях, на «досвітках», розмовляти та задавати прямі питання. Найчастіше знайомство починалося зі щирих питань: «А чий ти? А хто твої батьки? А з якого ти села?». Якщо ж люди попадалися один одному сором’язливі, то розпитували спершу про нового знайомого своїх старих друзів. Така традиція збереглася і дотепер.

Я наведу літературний приклад. У повісті «Маруся» Квітки-Основ`яненка знайомляться майбутні закохані Маруся та Василь. Вони знайомляться під час гри. Ще не дізнавшись, хто є хто, хто якого соціального статусу, вони вже зближуються. Гра єднає їх, робить майже рідними.Читайте подібні твори

Твір на тему «Дружба» у публіцистичному стилі

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір портретний нарис про відому українку

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір «Шануйте матерів своїх» у публіцистичному стилі

Твір у публіцистичному стилі «Проблеми сучасної молоді»

Твір про мистецтво у публіцистичному стилі

Твір у публіцистичному стилі «Світ потребує милосердя»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика