Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Що таке вихованість»

Вихованість людини – це дуже цінна риса, яку є сенс плекати та розвивати у собі.

Що ж таке вихованість? Це тактовність – вміння сприймати інших людей позитивно, бути ввічливими з ними. Також вихованість стосується вміння поберегти почуття інших у складних ситуаціях – тобто менше критикувати, менше чіпати болючих спогадів інших людей, менше тиснути та повчати.

Вихована людина добре вміє поводитися у складних ситуаціях, бо вона стримана. Я вважаю вихованою людиною мою тітку Ольгу. Адже вона завжди спокійна та добра. Що б не сталося, тьотя сприймає все легко, позитивно, з гумором. Колись ми ненароком з двоюрідним братом спалили ковдру у передпокої, так вона не стала нас лаяти. Просто сказала, щоб ми були обережні. Адже ми могли нашкодити собі, наробити пожежі, клопоту.

Вихованість людини передбачає також ґречність, вміння вибачитися, висловити свої співчуття або свій жаль з приводу певної сумної ситуації. Вихована людина знає м’які, тактовні, ввічливі слова. Вона стримує слова грубі, хамовиті та лайливі.

Дуже інтелігентною та вихованою людиною з персонажів української літератури можна назвати дівчину, що її створила уява письменниці Ольги Кобилянської. Повість про неї так і називається – «Людина». Головна героїня Олена є людиною з великої літери. Вона духовно розвинута, прагне освіти, тягнеться до культури, вміє поводитися в суспільстві, що, на жаль, не можна сказати про її рідних. Навіть про старших від неї. Тобто вихованість не завжди придбавається людиною з віком. Її варто берегти змолоду, як кажуть мудрі люди.

Вихованість людини – це показник поваги до себе та інших, показник почуття власної гідності. Вихованість людини дає їй впевненість в собі.Читайте подібні твори

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір на морально-етичну тему «Порядність»

Твір про людську байдужість

Твір-роздум «Мораль»

Твір на тему брехня

Твір на тему совість

Твір «Справжня краса людини - краса духовна»

Твір «Що таке гідність людини»

Твір на тему «Поведінка людини»

Твір-роздум на тему «Успіх у житті»

Твір-роздум про мудрість

Твір «Порядна людина»

Твір-роздум «Завжди залишайся людиною»

Твір-роздум про справедливість


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика