Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Життєвий вибір людини»

Життя людини – череда рішень, які вона приймає. Кожне наше рішення – це вибір з низки варіантів. Щодня кожна людина робить вибір не один раз, а декілька, від простих побутових до таких, що впливають на все її подальше життя. Інколи вибирати легко, наприклад, коли обираєш між тим, що тобі подобається, і тим, що ні. Часом це зробити складніше, бо твій вибір стикається з інтересами інших людей.

Звичайно, коли ми обираємо конкретні речі, ми аналізуємо плюси та мінуси різних варіантів. Та навіть у цьому випадку не можемо бути впевненими в тому, що все буде саме так, як ми загадали. І не знаємо напевне, як би все було, якби колись ми зробили інший вибір. Бо життя – непередбачуване, і, мабуть, його не можна спланувати заздалегідь. Обрана колись професія може стати не затребуваною через кілька років чи просто не сподобатися, більш того, можуть не заладитися стосунки з чоловіком чи дружиною, але ж хто знає про те наперед? Єдиний життєвий вибір, який ми можемо зробити, це вибір власних принципів прийняття важливих рішень.

Мабуть, під життєвим вибором людини мається на увазі її ставлення до самого життя та інших людей, засоби, які людина обирає задля досягнення своїх цілей. Хтось обирає життя за підказками душі та по правді, а хтось – за пихою та вигодою. Перший іде власним шляхом, долає труднощі, розкриває таланти та знаходить своє щастя, а другий думає лише про те, як бути кращим за інших – мати більше грошей, займати кращу посаду, одружитися з гарнішою жінкою, водити шикарніше авто. Такі люди не отримують від життя справжнього задоволення, а лише заздрість з боку інших.

Хтось не може собі дозволити отримати вигоду, обманюючи когось, наживаючись на чиємусь нещасті, а для другого це норма. Хтось здатен принести в жертву власне життя заради іншої людини, а хтось може вбити за образу чи гроші.

Усе, що я можу сказати наостанок - це те, що кожен робить вибір самостійно. Неможливо змусити когось бути чесним, добрим, працьовитим по-справжньому. Можна ув’язнити злодія та випросити грошей на благо чинність у скупердяя, та це не зробить їх кращими та більш щасливими. Тому краще думати за себе і будувати власне життя.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір «Сучасне життя вимагає особливого ставлення до навчання»

Твір «Краса в житті людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір про притчу. Притча про доброго самарянина

Твір про людську байдужість

Твір «Цінуй життя»

Твір «Взаємини між людьми»

Твір на тему радість життя

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір на тему «Хто вирішує долю людини»

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір на тему «Людина в сучасному світі»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика