Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Як я допомагаю мамі»

Раніше я не замислювалася про те, яка ціна домашнього затишку та злагоди в родині. Щоб нічого не порушувало порядок, зранку до вечора слідкує мати. Тому її інколи так турбують речі, які я кладу не на своє місце, або ж найменший бруд у моїй кімнаті.

Тільки нещодавно я зрозуміла, чому необхідно піклуватися про такий дріб’язок. Кілька місяців тому матуся поїхала у відрядження на кілька тижнів. На хазяйстві залишилися лише ми з батьком. Тоді я й зрозуміла, чого варті ота чистота й порядок!

Без турботливих маминих рук наша домівка перетворилася на запорошений магазин антикваріату! Гарно було лише нашому коту, який у купах речей час від часу викопував собі норки. А коли я у цьому гармидері загубила ключі від дому, я заприсяглася допомагати мамі у будь-яких дрібницях, про які б вона не просила. Отак втративши на не короткий час пильну хранительку домашнього вогнища, я усвідомила ціну її сумлінної роботи.

Одна зламана чи брудна річ може легко зіпсувати домашній затишок. Причому йдеться не лише про чистоту підлоги чи посуду. Атмосфера в домі залежить від простих речей: затишку та взаємодопомоги. Чистота й порядок зовні – це запорука й внутрішньої гармонії також.

Я допомагаю мамі у простих речах, вона відчуває підтримку й не так втомлюється, з гарним настроєм виконує свою роботу. Усі від цього отримають вигоду. Адже злагода вдома поширюється й за межі хатніх стін на колектив та суспільство.Читайте подібні твори

Твір «Шануйте матерів своїх» у публіцистичному стилі

Твір на тему «Мати – найрідніша у світі людина»

Твір на тему «День матері»

Твір-нарис «Моя мама - найкраща»

Розповідь про маму

Сочинения-рассуждения на тему мама

Твір-роздум на тему "Мати"

Шкільний твір "Мамині руки"


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика