Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір «Як я допомагаю мамі»

Раніше я не замислювалася про те, яка ціна домашнього затишку та злагоди в родині. Щоб нічого не порушувало порядок, зранку до вечора слідкує мати. Тому її інколи так турбують речі, які я кладу не на своє місце, або ж найменший бруд у моїй кімнаті.

Тільки нещодавно я зрозуміла, чому необхідно піклуватися про такий дріб’язок. Кілька місяців тому матуся поїхала у відрядження на кілька тижнів. На хазяйстві залишилися лише ми з батьком. Тоді я й зрозуміла, чого варті ота чистота й порядок!

Без турботливих маминих рук наша домівка перетворилася на запорошений магазин антикваріату! Гарно було лише нашому коту, який у купах речей час від часу викопував собі норки. А коли я у цьому гармидері загубила ключі від дому, я заприсяглася допомагати мамі у будь-яких дрібницях, про які б вона не просила. Отак втративши на не короткий час пильну хранительку домашнього вогнища, я усвідомила ціну її сумлінної роботи.

Одна зламана чи брудна річ може легко зіпсувати домашній затишок. Причому йдеться не лише про чистоту підлоги чи посуду. Атмосфера в домі залежить від простих речей: затишку та взаємодопомоги. Чистота й порядок зовні – це запорука й внутрішньої гармонії також.

Я допомагаю мамі у простих речах, вона відчуває підтримку й не так втомлюється, з гарним настроєм виконує свою роботу. Усі від цього отримають вигоду. Адже злагода вдома поширюється й за межі хатніх стін на колектив та суспільство.Читайте подібні твори

Твір «Шануйте матерів своїх» у публіцистичному стилі

Твір на тему «Мати – найрідніша у світі людина»

Твір на тему «День матері»

Твір-нарис «Моя мама - найкраща»

Розповідь про маму

Сочинения-рассуждения на тему мама

Твір-роздум на тему "Мати"

Шкільний твір "Мамині руки"
Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика