Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Телебачення»

Сьогодні ми за звичкою вмикаємо телевізор і не замислюємося над тим, як працює це диво техніки, як узагалі стало можливим передавати на далекі відстані зображення і звук. Сучасне покоління не знає тих часів, коли не кожна родина мала власний телевізор. Дивними видаються нам згадки наших старших людей про те, як вони малими бігали подивитись мультфільм до сусідів. Нас вже не дивують нові «розумні» пристрої, які з’являються майже щодня.

Однак нещодавно я була здивована новиною, що біля витоків телебачення стояв українець – Борис Грабовський. Його батько, Павло Грабовський, був відомим поетом, засланим царським урядом на північ Росії.

Фізик за освітою, Б. Грабовський разом з іншими вченими працював над винайденням електронного телебачення. Результатом їхньої спільної роботи став винахід, який дослідник назвав «радіотелефот». Вперше в історії здивована публіка побачила рухи людини на маленькому екранчику.

Передача зображення на відстань практично стала можливою ще після винаходу фотографії. Однак фотоапарати могли передавати лише статичне зображення. Винахід Грабовського – це перша у світі передача саме рухомого зображення. Загалом йому належать дванадцять патентів та авторських свідоцтв, а також понад п’ятдесят заявок на винахід.

Але доля готувала Б. Грабовському справжні випробування. Йому було запропоновано продемонструвати апаратуру в Москві, але після її пересилки вона перетворилася на мотлох. Нового удару завдали конкуренти, які назвали його «телефот» безперспективним. Дослідник намагався переконати всіх у доцільності свого винаходу, але марно. Після таких ударів Борис Павлович тяжко захворів.

І все-таки визнання Бориса Грабовського як винахідника електронного телебачення сталося. А на сучасному етапі прийшло й світове визнання: першість телепередачі Грабовського підтвердила міжнародна організація ЮНЕСКО.Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Твір на тему «Людяність»

Твір «Мої бажання»

Твір «Ідеальне суспільство»

Твір «Свобода слова»

Твір «Чи легко бути молодим»

Твір на тему «Ораторське мистецтво»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір на суспільну тему «СНІД, ВІЛ та їхня профілактика»

Твір на тему голодомор

Твір на тему еміграція

Твір на тему «Віра»

Твір на суспільну тему «Київська Русь в історії України»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика