Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Умань»

Я хочу розповісти про чудове старовинне українське місто - Умань. Воно було засновано ще у середні віки королівською грамотою. Адже колись Умань, як багато інших сучасних українських міст входило до польського королівства Речі Посполитої. У містечку багато старовинних будівель, храмів, що залишилися з давен.

Умань – місто студентів. Сюди приїжджають вчитися до університету садівництва, педагогічного університету, до коледжів. На вулицях Умані вечорами можна зустріти багато молоді, гарних дівчат та хлопців.

Окраса Умані – парк Софіївка, національний скарб України, шедевр паркового мистецтва. Парк славиться навіть за межами країни своїми алеями, гротами, скарбничкою рідкісних дерев та інших рослин, чудовими скульптурами. Софіївка повна озерець, джерел, водопадів. Це царство води, зеленої природи та казки. У куточках парку, у скульптурах та павільйонах відтворені персонажі давньогрецьких легенд та міфів. Є в Софіївці фонтан «Змія», а є острів Кохання посеред ставка, а на ньому – храм богині любові та краси Венери. І сама Софіївка – символ краси природи, гімн жіночності. Адже парк був створений як подарунок графа Потоцького своїй дружині Софії, красуні-гречанці.

У Софіївку приїжджають багато людей на екскурсії. Мабуть, кожному хочеться пройтися серед шедеврів природи, прогулятися по місткам, покормити лебедів в озерцях, відчути смак свободи, затишку. Восени тут тихо та просторо, дерева та кущі вдягаються у яскраві барви, рясніють яскраво-жовтим, червоним та бордовим. У павільйоні Флори, названому на честь богині весни та квітів, часто виступають музиканти.

Люди в Умані роботящі, полюбляють вчитися, набувати нових знань. Я чув, що в радянські часи Умань хотіли зробити обласним центром. Але в місто з ускладненнями подавалася вода, тому замість Умані обрали Черкаси. А то зараз на карті України могла б існувати Уманська область.Читайте подібні твори

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір портретний нарис про відому українку

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір «Запорізький дуб»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір на тему річка Дніпро, опис Дніпра

Твір «Рідна Україна»

Твір на тему голодомор

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір на тему «Український рушник»

Твір-роздум «Українське слово»

Твір на тему «Пісня - душа народу»

Твір «Українська хата»

Твір-роздум «Народ – основа української держави»

Твір на суспільну тему «Київська Русь в історії України»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика